+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
E-mail розсилка

Новинка! Нержавіюче заземлення від OBO Bettermann

Новинка! Нержавіюче заземлення від OBO Bettermann

Виробник OBO Bettermann представляє нові вироби з нержавіючої сталі V4A (1.4401) – заземлюючий стрижень для монтажу в грунт типу 200 V4A та універсальну сполучну клему для заземлюючого стрижня типу 2760 20 V4A.

Заземлюючий стрижень виготовлений відповідно стандартам VDE 0185-305 (IEC 62305) та DIN 18014. Лінійні розміри стрижня заземлення: довжина 1,5 та 2 метри, діаметр становить 16 мм. Виріб закруглено з обох сторін.

Універсальна сполучна клема також відповідає стандартам DIN 18014 та VDE 0185-305 (IEC 62305). Вона передбачена для з'єднання круглого дроту Rd 8-10 та смуги розміром до FL 40. Клема поставляється у комплекті з двома шестигранними болтами М10x30, проміжною пластиною та двома шестигранними гайками М10.

Заземлення з нержавіючої сталі це інноваційна технологія. Її використання не поступається мідним аналогам та є оптимальним вибором для малого бізнесу.

Заземлювач з нержавіючої сталі

Асортимент OBO Bettermann передбачає більш 30 000 різноманітних товарів для побудови систем заземлення та блискавкозахисту. Вони використовуються на побутових та промислових об'єктах інфраструктури, житлового та адміністративного фонду, індустрії розваг та відпочинку.

Нержавіюче заземлення від OBO Bettermann – це хороша інвестиція в безпеку близьких Вам людей та бізнесу.

Назад в: Заземлення, В Україні 20-07-2011

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Універсальні затискачі заземлення від OBO Bettermann
Універсальні затискачі заземлення від OBO Bettermann

Компанія OBO Bettermann поповнила свій асортимент новими сталевими, хрестовидними з'єднувачі для комплексів заземлення. Хрестові затискачі...

Нові УЗИП серії NetDefender від OBO Bettermann
Нові УЗИП серії NetDefender від OBO Bettermann

Компанія OBO Bettermann почала випуск нових пристроїв серії NetDefender, що забезпечують роботу оборудованія PoE з робочим струмом до 1А та...

Нові матеріали для заземлення від OBO Bettermann
Нові матеріали для заземлення від OBO Bettermann

Компанія OBO Bettermann випустила оновлені матеріали для заземлення . Ущільнювальні манжети DW дозволяють добитися високої герметичності...

Всі новини