+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Новинка! Прилад охоронної сигналізації Оріон NOVA 8+

Новинка! Прилад охоронної сигналізації Оріон NOVA 8+

Тірас-12 представила нову розробку – прилад охоронної сигналізації ППК Оріон NOVA 8+. Пристрій максимально зручний в експлуатації, як для користувачів, так і для інсталяторів.

Новинка підтримує роботу в GSM/GPRS-мережах на двох SIM-картах і по мережі Ethernet при використанні відповідних комунікаційних пристроїв: M-GSM і M-NET. До приладу можна підключити до восьми дротяних датчиків, а також бездротові датчики Ajax і Crow.

Оріон NOVA 8+ підтримує підключення до п'ятнадцяти клавіатур по інтерфейсу RS-485. В свою чергу кожна клавіатура має два шлейфи сигналізації та інтерфейс для керування автоматичними пристроями. Доступно три види клавіатур: K-LCD (з РК-дисплеєм), K-LED16 (індикатори відображення стану зон), K-LED (без індикаторів стану зон).

До нових ППК цієї серії, можливе підключення зчитувачів безконтактних карток і біометричних зчитувачів, для організації системи контролю управління доступом. Два інтерфейсу RS-485 дозволяють підключати клавіатури, модулі релейних виходів, модулі бездротових датчиків і так далі.

Прилад охоронної сигналізації Оріон NOVA 8+

Принцип програмування з персонального комп'ютера також змінився, він став максимально інтуїтивним і простим. Оновлення прошивки відбувається автоматично, при виході нової версії, за допомогою хмарного сервера Tiras CLOUD. Крім цього, за допомогою спеціального додатка можна застосовувати спеціальні макроси для управління пристроєм.

Назад в: Охоронна сигналізація, В світі 03-08-2016

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Новинка – комбинированный извещатель Opal и Opal Plus
Новинка – комбинированный извещатель Opal и Opal Plus

Асортимент систем охоронної сигналізації поповнила компанія Satel . Вона випустила нові комбіновані сповіщувачі Opal і Opal Plus, які...

Нові компактні датчики руху і присутності thePiccola
Нові компактні датчики руху і присутності thePiccola

Німецька компанія Theben створила нову серію міні-датчиків присутності і руху – thePiccola. Поряд з іншими видами сповіщувачів руху ,...

Пожежні датчики з трифакторним виявленням
Пожежні датчики з трифакторним виявленням

Розробник Tyco випустив нову серію датчиків, створених на основі технології S200. Застосування даних сповіщувачів створить умови для зменшення...

Всі новини