+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
E-mail розсилка

Новинка! Підсилювач Wi-Fi сигналу Tenda A301

Новинка! Підсилювач Wi-Fi сигналу Tenda A301

Підсилювачі Wi-Fi сигналу відносяться до категорії мережевого обладнання, призначеного для повторення та посилення сигналу з метою збільшення зони покриття мережі.

Новий пристрій має компактний вигляд, сучасний дизайн, виготовляється з можливістю настінного монтажу. Зручне управління забезпечується багатофункціональною кнопкою. Бездротовий мережевий підсилювач оснащується двома антенами і дозволяє розширити зону покриття Wi-Fi без втрати швидкості всього одним натисненням кнопки. Пристрій оснащений Ethernet-портом, що дозволяє використовувати його в якості бездротового адаптера.

Бездротовий підсилювач Wi-Fi сигналу Tenda A301 підтримує протоколи захисту WEP, WPA, WPA-2, стандарти зв'язку 802.11 b/g/n, забезпечуючи швидкість передачі даних до 300 Мбіт/с.

Рівень підсилення сигналу двома зовнішніми антенами: 

  • 19 дБм – 802.11 b; 
  • 18 дБм – 802.11 g;
  • 17 дБм – 802.11 n. 

Цих характеристик досить для створення зони впевненого прийому у всіх куточках офісу.

Конструкція пристрою передбачає швидкий настінний монтаж і переміщення при пошуку найбільш вдалого місця розташування. Для включення пристрою в діючу мережу, достатньо підключити його до працюючого маршрутизатора, без необхідності додаткового конфігурування. Ідеальне місце для розміщення апарату можна вибрати за допомогою інтелектуального індикатора, який підтвердить це зеленим світінням.

Підсилювач Wi-Fi сигналу Tenda A301

Для того, щоб оптимізувати і розширити бездротову мережу не потрібно володіти спеціальними знаннями та навичками – досить натиснути кнопку WPS на підсилювачі і наявному у вас активному мережному устаткуванні (маршрутизатор, точка доступу) – і налаштування відбудеться автоматично.

Назад в: Комп'ютеризація, В світі 02-10-2015

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Через 5 років всі продукти Samsung стануть мережевими
Через 5 років всі продукти Samsung стануть мережевими

Корейський електронний гігант Samsung інформував, що 90% всіх його товарів, від холодильників до смартфонів, зможуть бути підключені до...

Нова версія Windows 10 стане безкоштовною для всіх
 Нова версія Windows 10 стане безкоштовною для всіх

Вході минулої прес-конференції компанії Microsoft , з'явилися подробиці про наступне покоління та можливості нової операційної системи Windows...

Інновації ринку дисплеїв на виставці ISE 2015
Інновації ринку дисплеїв на виставці ISE 2015

Найбільший виробник панелей Samsung Electronics представив нові бізнес-моделі дисплеїв (business display solutions), а також кілька нових...

Всі новини