+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Новинка Wi-Fi IP-телефон від AddPac вже у продажу!

Новинка Wi-Fi IP-телефон від AddPac вже у продажу!

Поспішаємо представити Вам, що на ринку України, з'явився новий пристрій – Wi-Fi IP-телефон, (AddPac WP100) який реалізує наша компанія.

Цей пристрій має низку специфічних функцій, таких як:

  • роумінг в мережах Wi-Fi;
  • мобільність використання;
  • застосуємо в системах IP трансляції;
  • можливість підключення до акустичної системи або гарнітури;
  • можливість керування пристроєм через ПК (Smаrt Mеssenger);
  • повноцінна функція Cаller ID.

Малогабаритний Wi-Fi IP-телефон, повноцінна робота з Wi-Fi стандартами IEEE802.11b / g та SIP-технологією, голосові (аудіо) кодеки G.711/G.726, функція «Рush to Tаlk», можливість з'єднання з гарнітурою.

Відмінність цього апарату, від звичайного IP-телефону, полягає в тому, що підключення до IP-АТС здійснюється за бездротовою технологією Wi-Fi. А ми знаємо, що на сьогоднішній день, передача даних за стандартом Wi-Fi, дуже поширена nf доступна, практично в будь-якому приміщенні, завдяки можливості сумісності з Wi-Fi, телефон AddPac, можна використовувати в будь-якому місці, не прокладаючи кабелів до точок.

AP-WP100 допомагає вирішити ще одну проблему, що виникає при переході на IP-телефонію – використання старих DECT-баз/трубок, що особливо зручно для мобільності співробітників (робота з клієнтами, секретаріат, пересування по приміщеннях). Підключення даного обладнання, повинно здійснюватися по аналоговому інтерфейсу, для чого необхідно додаткове устаткування (VoIP шлюзи, SIР-адаптери і т.д.).

Практичніше, зручніше та доцільніше, відразу перейти на використання Wi-Fi IP-телефонів, що відразу додасть мобільність необхідним співробітникам, та додатковим плюсом при переході від «застарілого» DECT на сучасну Wi-Fi систему буде збільшення радіусу дії телефонів, який буде залежити від переділів Вашої Wi-Fi-мережі.

Назад в: Телефонія, В Україні 28-11-2011

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Підвищення кваліфікації по LG-Ericsson АТС IPECS-MG
Підвищення кваліфікації по LG-Ericsson АТС IPECS-MG

Співробітники нашої компанії пройшли підвищення кваліфікації по системамі зв'язку LG-Ericson та отримали кваліфікаційні сертифікати «По...

Цифровий бездротовий телефон з док-станцією для iPhone
Цифровий бездротовий телефон з док-станцією для iPhone

Компанія Panasonic продемонструвала нову преміальну модель DECT-телефону , сумісного з усіма iPhone серій 5 та 6, а також iPod touch....

Всі новини