+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Новинки від DEHN для захисту від імпульсних перенапруг

Новинки від DEHN для захисту від імпульсних перенапруг

Інноватор у сфері блискавкозахисту, компанія DEHN почала випуск нового пристрою захисту від імпульсних перенапруг DEHNcord DCOR L 3P 275 SO LTG, яке входить у відому серію пристроїв обмеження імпульсних перенапруг II класу, що відрізняються високим ступенем гнучкості, що дозволяє використовувати різні методи монтажу. Новинка має ряд характерних переваг, які знайдуть застосування в будь-яких типових проектах блискавкозахисту.

ПЗІП є багатополюсним і оснащене системою контролю стану і розмикачем. Світлодіодна лампа на лицьовій панелі при несправності пристрою захисту відключається. Завдяки харчуванню та наявності керуючої фази, можлива візуальна індикація несправності пристрою. Пропускна здатність на один полюс – до 5 кА, загальна пропускна здатність становить 20 кА. Версія пристрою IP, що дозволяє підключатися до будь-якого блоку запобіжників. Також можливо встановлювати запобіжники версії LTG. DEHNcord DCOR L має ступінь захисту IP65, це дозволяє виробляти монтаж пристрою в будь-якому місці, наприклад на стовпі.

Пристрої захисту від імпульсних перенапруг DEHN

Крім цього компанія запропонувала нове рішення для захисту від імпульсних перенапруг трубопроводів. Комутаційне пристрій VCSD забезпечує комплексний захист і відводить імпульсні напруги до 100 кА, короткочасні – до 1,1 кА і тривалі струми до 40 А.

Застосування VCSD також дозволяє захистити персонал, що проводить роботи на трубопроводах, що досягається шляхом обмеження напруги дотиків.

До складу пристрою входить іскровий розрядник, силові транзистори, мікропроцесорний блок управління, літієва акумуляторна батарея. За допомогою аналогового і цифрового інтерфейсу в користувача є можливість здійснення моніторингу пристрої, проведення вимірювань та збору даних.

Назад в: Блискавкозахист, В світі 04-06-2016

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Близкавковловлюючі щогли IROD для промислових підприємств
Близкавковловлюючі щогли IROD для промислових підприємств

Нова модель від розробника OBO Bettermann – система близкавковловлюючих щогл IROD довжиною 19,5, 14, 12 та 10 м. Близкавковловлюючі...

Новітня система реєстрації та аналізу ударів блискавок!
Новітня система реєстрації та аналізу ударів блискавок!

Компанія Phoenix Contact налагодила випуск нового обладнання для комплексів блискавкозахисту , що дозволяє реєструвати і виконувати аналіз...

Компактна комбінація грозозахисних розрядників
Компактна комбінація грозозахисних розрядників

Компанією Phoenix Contact було розпочато виробництво нового пристрою, яке являє собою комбінацію іскрового розрядника і варисторного ПЗІП –...

Всі новини