+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Новий додаток для розрахунку систем блискавкозахисту від DEHN

Новий додаток для розрахунку систем блискавкозахисту від DEHN

Компанія DEHN оголосила про вихід нового додатка DEHNselect SPD, яке доповнило програмний пакет DEHNsupport. Це програмний комплекс, який застосовується для розрахунків при проектуванні систем блискавкозахисту та дозволяє виконувати такі розрахунки, як аналіз ризику уражень блискавкою певного об'єкта, розрахунок безпечної відстані, висоти блискавкоприймачів і довжини глибинних заземлювачів.

Програма надає широкі можливості для розрахунку системи блискавкозахисту на комп'ютерній техніці під управлінням ОС Windows, Mac OS и Linux.

DEHNsupport розроблена на підставі існуючих нормативних документів з блискавкозахисту і включає в себе різні компоненти.

Компонент DEHN Risk відповідає розрахунок ризиків, DEHN Distance розраховує безпечні відстані, DEHN Air-Termination веде розрахунок висоти блискавкоприймачів, довжину заземлювачів розраховує компонент DEHN Earthing і нарешті, DEHNselect SPD – вибір і розрахунок ПЗІП.

Додаток DEHNselect SPD для розрахунку систем блискавкозахисту

Додаток дає можливість проектувальнику вибрати засоби внутрішнього блискавкозахисту (від імпульсних перенапруг). Виходячи з особливостей проекту, за допомогою програми можна вибрати всі необхідні ПЗІП, як для мереж електропостачання, так і для інформаційного обладнання.

Результатом роботи програми є структурна схема з ПЗІП і специфікацією виробів, швидкий доступ до технічних характеристик пристроїв, інструкціям по установці.

Назад в: Блискавкозахист, В світі 11-06-2016

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Новітня система реєстрації та аналізу ударів блискавок!
Новітня система реєстрації та аналізу ударів блискавок!

Компанія Phoenix Contact налагодила випуск нового обладнання для комплексів блискавкозахисту , що дозволяє реєструвати і виконувати аналіз...

Новинка! Ізольований струмовідвід блискавкозахисту HVI-power
Новинка! Ізольований струмовідвід блискавкозахисту HVI-power

Компанія DEHN представила новинку серед товарів блискавкозахисту – струмовідвід HVI-power. Перевагами нового пристрою є застосування його...

Компактна комбінація грозозахисних розрядників
Компактна комбінація грозозахисних розрядників

Компанією Phoenix Contact було розпочато виробництво нового пристрою, яке являє собою комбінацію іскрового розрядника і варисторного ПЗІП –...

Всі новини