+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Новинка! Голосова система оповіщення All-in-One від Bosch

Новинка! Голосова система оповіщення All-in-One від Bosch

Корпорація Bosch створила нову систему Plena All-in-One для передачі мовних повідомлень і трансляції музичного контенту.

Plena All-in-One – це високопродуктивна, якісна і в той же час недорога система голосового оповіщення для приміщень невеликого та середнього розміру, дуже проста в установці і експлуатації.

Система складається з трьох пристроїв:

  • універсальний пристрій PLN 6AIO240;
  • виклична станція PLN 6CS;
  • настінна панель PLN 4S6Z.

Залежно від поставлених завдань використовується необхідний компонент.

PLN-6AIO240 мікшерний підсилювач потужністю 240Вт з 6 зонами і можливістю регулювання гучності в кожній. Підсилювач оснащений джерелами звуку MP3 програвачем з підтримкою USB/SD/SDHC/MMC і FM/AM приймачем із зручними предустановками. Крім того, пристрій має достатню кількість лінійних і мікрофонних входів (6 мік/лін входів і 3 лін).

В підсилювачі включена технологія фантомного живлення для підключення конденсаторних мікрофонів і можливість включення пріоритетного мікрофону. При його активації, музичний контент буде плавно гаситися і транслюватися розбірливо мова.

Bosch Plena All-in-One

PLN-6CS – являє собою конденсаторний мікрофон на гнучкій ніжці з стійкою основою, яка оснащена клавіатурою з шістьма кнопками вибору зон і кнопкою вибору всіх зон зі світлодіодними індикаторами. Виклична станція володіє прохідним роз'ємом, який дозволяє застосовувати до 6 станцій в одній системі. Максимальна довжина кабелю до останньої 600м.

PLN-4S6 – віддалений провідний пульт управління з можливість локального підключення мікрофону і свого джерела звуку (наприклад: смартфона). Таким чином, пристрій дозволить змікширувати мікрофон і своє джерело звуку.

Голосова система оповіщення All-in-One від Bosch поставляється з пультом дистанційного керування в комплекті.

Назад в: Оповіщення, В світі 10-02-2015

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також