+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Нові інвертори для сонячних батарей АВВ PVS-100/120

Нові інвертори для сонячних батарей АВВ PVS-100/120

Компанія АВВ добре відома в усьому світі своїми інноваційними розробками в сфері енергопостачання. Одна з останніх її розробок - інвертори для фотопанелей потужністю 100 і 120 кВт та забезпечені шістьма МРРТ трекерами. 

Трифазні інвертори використовуються в системах електропостачання, до яких виконується підключення сонячних батарей. Устаткування працює з напругою в діапазоні від 1000 до 1500 вольт. З його допомогую вдається підвищити рентабельність вкладень в сонячну енергетику та знизити витрати на установку й проектування. 

Інвертори PVS-100/120 можуть бути використані як в комерційних проектах, так й в наземних та дахових електростанціях, що застосовуються в промисловості. У цій серії пристроїв застосовуються інноваційні цифрові рішення, що забезпечує зручне управління, масштабованість та простий монтаж системи. З їх допомогою можна зменшити до 50 відсотків витрати на монтаж, в порівнянні з варіантами, де використовуються інвертори меншої потужності. 

Управління инверторами здійснюється за допомогою сучасного інтерфейсу з можливістю використання бездротових технологій, що значно спрощують налаштування та введення системи в експлуатацію. 

Конструкція нових інверторів дозволяє використовувати їх в складі будь-яких електростанцій, що працюють на сонячній енергії. Віддалений моніторинг здійснюється за допомогою ABB Ability, а сумісність з Sunspec дозволяє легко інтегрувати прилади системи диспетчеризації будь-яких виробників.

Назад в: Електроживлення, В світі 20-03-2018

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Електроенергія з звукових хвиль – чи буде це працювати?
Електроенергія з звукових хвиль – чи буде це працювати?

Одним із самих гучних місць у сучасному світі є аеропорт. Рівень шуму, створюваного двигуном злітаючого літака, на відстані 25 метрів становить...

Нова серія щитів з нержавіючої сталі від компанії Hager
Нова серія щитів з нержавіючої сталі від компанії Hager

Компанія Hager представила нову лінію електрощитів Orion.inox, які розроблені спеціально для експлуатації в умовах, де присутня велика кількість...

Новий розподільний щиток прихованого монтажу Practibox
Новий розподільний щиток прихованого монтажу Practibox

Асортимент продукції Legrand поповнився новинкою – розподільний щиток прихованого монтажу Practibox. Новий продукт являє собою поєднання...

Всі новини