+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Новые купольные камеры видеонаблюдения HD-TVI от Hikvision

Новые купольные камеры видеонаблюдения HD-TVI от Hikvision

Компанія Hikvision представила нові купольні камери відеоспостереження HD-TVI, що відносяться до пристроїв, що працюють за стандартом Turbo HD. З допомогою стандарту відеодані передаються за звичним коаксіальному кабелю на відстань до 300-500 метрів. Як і інші пристрої формату Turbo HD, камери підтримує технологію UTC, за допомогою якої по одному кабелю можлива передача, як відео, так і керуючих сигналів (PTZ). Так само дана технологія дозволяє проводити віддалене настройку пристроїв.

Трансляція відео в обох HD-TVI відеокамерах ведеться з роздільною здатністю 1080p в реальному часі. Прогресивна розгортка дозволяє новинці чітко відтворювати динамічні події. Камера захищена высокогерметичным корпусом в антивандальному виконанні і призначена для використання поза приміщеннями. Мінімально допустима температура експлуатації пристрою – мінус 30 градусів.

Перша камера DS-2CE56D5T-IRM – оснащується монофокальным об'єктивом з фіксованим фокусом. Завдяки високій чутливості (до 0,01 Лк) спостереження може здійснюватися на ділянках з вкрай низькою освітленістю. У нічний час передбачена можливість використання інфрачервоного джерела освітлення, чинного на відстані до 20 метрів.

Друга камера DS-2CE16D5T-VFIT3 – оснащується варіофокальним об'єктивом і має стабілізатор зображення. Крім цього в ній передбачений більш потужний джерело інфрачервоного підсвічування з дальністю до 50 метрів. Експлуатація пристрою можлива при температурі до мінус 20 градусів.

Камери відеоспостереження Hikvision HD-TVI

Камери забезпечені системою шумозаглушення, що значно покращує якість зображення при недостатній освітленості. Автоконтроль обстановки здійснюється завдяки наявності детектора руху. При необхідності частина контрольованих зон можна вивести з-під спостереження.

Назад в: Відеоспостереження, В світі 18-12-2015

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Нові поворотні PTZ-тепловізори Ganz
Нові поворотні PTZ-тепловізори Ganz

Асортимент продукції компанії CBC Groupe поповнили нові вуличні, поворотні PTZ-тепловізори Ganz серії ZNT6-PBT. Нові камери відеоспостереження...

Камери відеоспостереження з датчиком руху від Panasonic
Камери відеоспостереження з датчиком руху від Panasonic

Компанія Panasonic представляє чергове винахід – аналогову  камеру відеоспостереження з інтелектуальним датчиком руху Super Dynamic 5....

Інтелектуальна PTZ камера нового покоління
Інтелектуальна PTZ камера нового покоління

Інтелектуальна PTZ камера нового покоління AUTODOME starlight HD серии 7000 – новий етап в епосі сучасного інтелектуального...

Всі новини