+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Нові моделі Cisco TelePresence тепер доступні для продажу

Нові моделі Cisco TelePresence тепер доступні для продажу

Компанія Кластер-плюс пропонує новинки систем імерсивної телеприсутності Cisco TelePresence SX10, SX80, MX200 G2 і MX300 G2, які вже доступні до продажу на території України.

Легко адаптуючись до робочого простору, обладнання компані Cisco пропонує високу якість зображення, інтуїтивно зрозумілий інтерфейс та інтелектуальні технології, поєднуючи при цьому легкість у застосуванні, неперевершену ергономіку та чудовий дизайн. Таким чином, спілкування між партнерами по бізнесу або колегами стає простим та доступним компаніям будь-якого рівня.

Високі технічні та естетичні властивості настільних приладів та відеотерміналів Cisco TelePresence, необхідні для оснащення відеоконференц-кабінетів, були відзначені кількома престижними нагородами міжнародного конкурсу Red Dot Award.

Нові моделі Cisco TelePresence тепер доступні до продажу

Видеотерминал Cisco TelePresence SX10 дозволить перетворити Ваш особистий кабінет у переговорну, облаштовану сучасною система відеоконференцзв'язку.Таким чином, Ви отримаєте широкий вибір інструментів для спільної роботи навіть в умовах невеликих кабінетів. Компактний пристрій, що складається з кодека та камери, з'єднується з будь-яким пристроєм відображення відеоінформації (наприклад, з проектором або телевізором) та підтримує технологію Power over Ethernet (PoE). Маючи широкий кут огляду, камера забезпечує максимальне охоплення всіх учасників, присутніх на нараді.

Нові моделі Cisco TelePresence тепер доступні до продажу

Рішення Cisco TelePresence SX80 надасть Вам продуктивну та гнучку платформу для проведення та організації нарад та конференцій з високою якістю звуку та зображення. Видеотерминал SX80 дозволить Вам розгорнути рішення відеоконференцзв'язку для спільної роботи в залах засідань, великих конференц-залах та спеціальних приміщеннях. SX80 транслює відео у форматі високої чіткості з якістю зображення до 1080p 60 кадрів/сек та являє собою першу промислову платформу, що підтримує стандарт H.265 (дозволяє забезпечити високий дозвіл при скороченні смуги пропускання).

Новые модели Cisco TelePresence теперь доступны к продаже

Рішення для імерсивної телеприсутності Cisco TelePresence MX300 другого покоління (G2) дозволяє забезпечити усіх співробітників компаній високоякісним відеозв'язком практично в будь-який час та в будь-якому приміщенні. Видеотерминал відрізняється простотою, продуктивністю, високою якістю передачі відео та привабливою ціною. Такі сучасні характеристики, як підключення другого дисплею (Dual Display) та вбудована опція для організації чотиристоронніх відеоконференцій (MultiSite), розширюють можливості та збільшують гнучкість застосування відеотермінала MX300 G2. Нова панель управління Cisco TelePresence Touch 10 має великий екран та інтуїтивний інтерфейс. Дисплей високого дозволу (FullHD) 1080p 60 кадрів/сек дозволить вести спілкування так само природно, неначе усі співрозмовники перебувають в одному кабінеті.

Назад в: Відеоконференцзв'язок, В Україні 11-08-2014

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Новий конференц мікрофон Beyerdynamic RM30
Новий конференц мікрофон Beyerdynamic RM30

Звичні користувачеві конференційні мікрофони з «гусячою шиєю» мають хорошу функціональність і практичні, але недостатньо привабливі з...

BenQ представила нові DLP-проектори W3000 і W3000C
BenQ представила нові DLP-проектори W3000 і W3000C

Компанія BenQ починає виробляти нові, домашні DLP-проектори W3000 і W3000С, які підтримують технологію Cinematic Сolour. Завдяки...

Новий сучасний SIP відеотелефон Yealink VP-T49G
Новий сучасний SIP відеотелефон Yealink VP-T49G

Виробник апаратури для телефонії Yealink почав випуск нового IP-відеотелефона VP-T49G, оснащеного великим дисплеєм, з сенсорним управлінням...

Всі новини