+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Нові ПІК-сповіщувачі з захистом від помилкових спрацьовувань

Нові ПІК-сповіщувачі з захистом від помилкових спрацьовувань

Італійська компанія AMC представила нові охоронні ПІК-сповіщувачі під назвою Smile. Вони застосовуються для охорони периметра квартир, приватних будинків і заміських котеджів. Нова лінійка складається з трьох пристроїв: Smile 19/p, Smile 20 і Smile 20/p. Всі моделі мають округлу форму і невеликі розміри, що дозволяє їм вдало вписуватися в будь-який інтер'єр. Управління сповіщувачами відбувається за допомогою приладу контролю.

Корпус пристроїв складається з двох частин, які легко роз'єднуються – для цього достатньо натиснути на спеціальний важіль. Фіксація сповіщувачів на стіні або кронштейні виконується з допомогою отворів в базі, які проробляються безпосередньо перед установкою в намічених місцях.

Кожен ПІК-сповіщувач забезпечений подвійним піроелементом, розташованим в нижній частині пристрою. На фронтальній панелі є світлодіодний індикатор стану, а збоку розміщені джампери – включення/відключення підсвічування і лічильника імпульсів. Для захисту від розкриття пристрої забезпечені тампером. Клемна колодка розташована у верхній частині корпусу.

ПІК-сповіщувач AMC Smile

Моделі Smile 19/p і 20/p мають захист від помилкових спрацьовувань при пересуванні тварин вагою до 15 кг. На відміну від Smile 19/p, дві інші моделі забезпечені EOL-резисторами. Всі моделі підключаються до системи сигнальним кабелем.

У сповіщувачах реалізована система цифрового аналізу сигналу, що враховує швидкість і інтенсивність переміщень об'єктів. Завдяки вбудованим алгоритмом, вони здатні відрізнити повторювані рухи від цього вторгнення в контрольовану зону. Це дозволяє звести до мінімуму кількість помилкових спрацьовувань. Зона покриття пристроїв – 51 квадратний метр, кут огляду – 90 градусів.

Назад в: Охорона периметру, В світі 15-02-2016

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
RoboGuard – автономний робот для охорони периметру
RoboGuard – автономний робот для охорони периметру

На початку 2014 року в мережі з'явилися статті про «робо-охоронця», який вільно переміщається уздовж огорожі періметру . Основне завдання...

Тепловізор з дальністю виявлення до 120 метрів
Тепловізор з дальністю виявлення до 120 метрів

Компанія Southwest Microwave розробила пасивний тепловізор – «Model 420», призначений для охорони периметра та виявлення об'єктів на...

Охорона периметра об'єктів великої протяжності RaySense
Охорона периметра об'єктів великої протяжності RaySense

Компанія RBtec почала випуск волоконно-оптичної системи виявлення RaySense. Апаратний комплекс служить як охорона периметра об'єктів великої...

Всі новини