+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
E-mail розсилка

Інноваційні лотки Flexel на виставці elcomUkraine 2016

Інноваційні лотки Flexel на виставці elcomUkraine 2016

На виставці elcomUkraine 2016 присвяченій новинок та інновацій у сферах енергетики, електротехніки та енергоефективності великою популярністю користувався стенд ТМ Flexel. На стенді були представлені незвичайні конструкції і чимало новинок. Мабуть, найбільш цікавим експонатом була система металевих дротяних лотків нового зразка.

Система відрізняється від аналогів не тільки дизайном, але і цілим рядом переваг при монтажі. Інноваційні лотки забезпечені потужною основою з двох прутів, що утримує два плеча, які можуть навантажуватися кабелем по обидві сторони. Лотки мають досить великою несучою здатністю, але при цьому виглядають ажурно, з легкістю повторюючи конфігурацію периметра. Система може бути використана для монтажу за підвісною стелею, з можливістю надійної фіксації до перекриття. Компанія пропонує лотки шириною 100 і 200 мм, висотою 55 мм.

Іншою цікавою новинкою виявився люк для підпільного монтажу, оснащений стандартними розетками 45х45 мм і компактними модулями зі стороною 22,5 мм. Для прокладки потужних кабельних систем пропонуються спеціальні гаки.

Стенд ТМ Flexel на виставці elcomUkraine 2016

Також були представлені кріплення для важких конструкцій на дахах, наприклад перфарированых кабель-каналів. Вони дозволять зробити монтаж більш надійним і простим, а відтак знизить собівартість робіт.

Всі новинки були представлені у вигляді єдиного архітектурного рішення, зібраного з виробів власного виробництва Flexel – лотків, електротехнічних труб, монтажних конструкцій.

Назад в: Кабельні споруди, В Україні 01-06-2016

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Нові кабеля Lapp Group на виставці Hannover Messe 2016
Нові кабеля Lapp Group на виставці Hannover Messe 2016

В рамках виставки Hannover Messe 2016 компанія Lapp Group представила нові розробки в галузі кабельної продукції , яка експлуатується в...

Інноваційний термостійкий кабель до +700ºC
Інноваційний термостійкий кабель до +700ºC

Німецька кабельна компанія Lapp Group представила новий ізольований провід з високими показниками термо - і вогнестійкості. Конструктивно,...

Оновлення в асортименті пластикових кабельних коробів!
Оновлення в асортименті пластикових кабельних коробів!

Бренд Legrand почав випуск нових пластикових кабельних коробів під торговою маркою DLP-S, які прийшли на зміну старої серії – Quintela....

Всі новини