+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Нові LED-прожектори серії WFL Lens від Wolta

Нові LED-прожектори серії WFL Lens від Wolta

Асортимент продукції найбільшої німецької компанії Wolta, що спеціалізується на випуску енергоефективних світлових приладів, поповнився прожекторами серії WFL Lens. Новинка оснащена якісною SMD-матрицею і лінзою, що дозволяє отримати кут освітлення 160 градусів. Нові можливості прожекторів не вплинули на їх енергоспоживання, вони не перевищують стандарти світлодіодних ламп у світильниках.

Wolta вперше заявила про себе ще в 1992 році, і займалася розробкою енергозберігаючих проектів для великих підприємств. Сьогодні компанія є визнаним лідером у виробництві світлотехнічної продукції не тільки в Німеччині, але і у всьому світі.

LED прожектори нового покоління з вбудованою лінзою традиційно економічні (20-50 Вт) і будуть служити вам не менше 50 тис. годин. Світловий потік нових прожекторів становить від 1900 до 4750 Лм, поліпшена передача кольору і що важливо, вони стали більш компактні, в порівнянні зі своїми «попередниками», а це значно розширює область їх застосування.

Конструкція радіаторної решітки прожектора дозволила поліпшити відведення тепла. Сам корпус також є радіатором і виробляється з високоякісного алюмінієвого сплаву, що виключає перегрів світлодіода. Герметичний корпус прожектора відповідає стандарту захисту від вологи IP65 і надійно захищає від дощу і снігу. Експлуатація пристрою можлива в широкому діапазоні температур.

Прожектор WFL Lens

Прожектори серії WFL Lens можуть використовуватися як джерела загального освітлення, а також для підсвічування об'єктів різного призначення: від виробничих та рекламних до мостів і пам'ятників архітектури. На думку виробника, «нові прожектори змусять городян подивитися на своє місто зовсім іншими очима».

Назад в: Освітлення, В світі 25-10-2015

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Вічна лампочка на основі графену
Вічна лампочка на основі графену

Дослідники з Манчестерського університету представили світові першу лампочку в якій використовується графен. За твердженням творців, новий...

Сині світлодіоди з антибактеріальними властивостями!
Сині світлодіоди з антибактеріальними властивостями!

Група вчених з Сінгапуру провела дослідження, результатом яких став висновок, що сині світлодіоди і їх світло володіє антибактеріальними...

Лампи нового покоління, з терміном служби до 37 років
Лампи нового покоління, з терміном служби до 37 років

В останні роки світлодіодні лампи зайняли впевнену позицію на ринку джерел освітлення. Але досконалості, як відомо, немає меж. Один з...

Всі новини