+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Нові серії ноутбуків Lenovo ThinkPad E460 і Е560

Нові серії ноутбуків Lenovo ThinkPad E460 і Е560

Одна з найбільш відомих комп'ютерних компаній Lenovo, продовжує дивувати ринок. На цей раз були представлені нові серії ноутбуків Lenovo ThinkPad E460 і Е560.

Ноутбуки відрізняються високою міцністю і великою кількістю корисних функцій. Зазвичай ноутбуки для роботи і бізнесу досить громіздкі, але дані зразки відрізняються приємним дизайном і невеликою вагою, не дивлячись на міцні металеві каркаси.

Представлені моделі також мають потужну конфігурацію, у тому числі Intel Core i5-4300U процесор, який допомагає збільшити продуктивність системи до 10%, збільшити продуктивність інтегрованої графіки до 34% у порівнянні з попереднім поколінням ноутбуків ThinkPad.

ThinkPad E460 і Е560 мають 14,1-дюймовий і 15,6-дюймовий світлодіодні антиблікові екрани з роздільною здатністю HD, що також в свою чергу дозволяє працювати очам без перенапруги.

Комп'ютери мають функцію захисту з допомогою датчика відбитків пальців, який вбудований в червону кнопку в середині пристрою. Він буде автоматично відключати жорсткий диск при загрозі даних.

Ноутбук Lenovo ThinkPad E460

Вбудована 6-елементна батарея дозволяє безперервно використовувати ноутбуки до 9 годин. Веб-камера з високою роздільною здатністю, виводить якісну картинку з найменшими деталями і широкими кутами огляду. Чутлива до світла камера має дозвіл 720p.

Усі моделі оснащені мікрофонними з шумовими фільтрами, системами VOIP для забезпечення чіткості голосу і стереодинаміками технології Dolby Advanced Audio які дають ясний і об'ємний звук, навіть при максимальній гучності.

Український покупець має можливість ознайомитися та придбати технічні новинки.

Назад в: Комп'ютеризація, В світі 19-08-2016

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Нова вигнута панель від компанії Samsung
Нова вигнута панель від компанії Samsung

У панелі Samsung S34E790C використовується екран VA-типу. Серед основних характеристик монітора можна виділити наступні: дозвіл 3440х1440...

Нова версія Windows 10 стане безкоштовною для всіх
 Нова версія Windows 10 стане безкоштовною для всіх

Вході минулої прес-конференції компанії Microsoft , з'явилися подробиці про наступне покоління та можливості нової операційної системи Windows...

Новий 18-дюймовий гнучкий дисплей від LG
Новий 18-дюймовий гнучкий дисплей від LG

Сучасні смартфони з вигнутими дисплеями та гнучкі акумулятори вже давно як не новина. Замало того, в деяких країнах у продаж надійшли навть...

Всі новини