+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Нові сонячні батареї – на 20% більше енергії

Нові сонячні батареї – на 20% більше енергії

Вченими був розроблений новий вид сонячних батарей – гібридних елементів, які використовують УФ-випромінювання і тепло, що дозволяють отримувати в кілька разів більше енергії. Конструкція передбачає об'єднання фотоелементів з полімерними плівками.

Виробництво таких елементів обходиться в кілька разів дорожче вже існуючих, але дослідники розробили технологію впевнені, що споживачів не зупинить це, і вони віддадуть перевагу пристрою, яке генерує більшу кількість енергії.

Ефективність сонячних батарей підвищується від покоління до покоління за рахунок більш ефективного перетворення енергії сонця в електрику. Продуктивність елементів намагаються збільшити за рахунок збільшення площі або створення систем, які можуть самостійно позиціонуватися, в залежності від положення сонця. 

Але, не дивлячись на постійно ведуться роботи, велика частина спектру випромінювання так і не використовується. Одним з радикальних способів, що дозволяють підвищити ефективність батарей, є гібридизація матеріалу панелей. У розглянутому випадку Е. Кім і група дослідників застосували чистий проводить полімер, який відомий під назвою «Pedot». Результати перевершили всі очікування. Отримане пристрій являє собою полімерну плівку, нагрівається під дією світла, покриту тонкоплівкової осередком, створеної з використанням світлочутливих барвників, яка поміщається над піроелектричною плівкою і термоелектричним пристроєм. Останні, дозволяють перетворювати тепло в електричний струм.

Нові сонячні батареї

Нові сонячні батареї збирають на 20% більше сонячної енергії, ніж простий фотоелемент. Ідея використання гібридних елементів вже давно відвідує уми вчених, але саме ця технологія дозволила в п'ять разів підвищити ефективність сонячних батарей.

Назад в: Електроживлення, В світі 27-11-2015

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Нові універсальні ДБЖ Powercom
Нові універсальні ДБЖ Powercom

Асортимент продукції компанії Powercom поповнився вдосконаленою моделлю одного з найпопулярніших своїх рішень – лінійно-інтерактивного блоку...

Новий розподільний щиток прихованого монтажу Practibox
Новий розподільний щиток прихованого монтажу Practibox

Асортимент продукції Legrand поповнився новинкою – розподільний щиток прихованого монтажу Practibox. Новий продукт являє собою поєднання...

Суперконденсатори замість акумуляторів
Суперконденсатори замість акумуляторів

Групою дослідників з Технологічного університету Джорджії була створена нова структура матеріалу для виготовлення конденсаторів на основі...

Всі новини