+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Новий пакет від Microsoft Office 2016 для настільних ПК

Новий пакет від Microsoft Office 2016 для настільних ПК

Програмний розробник Microsoft планує випустити нове покоління програмного забезпечення Office 2016 у 3-4 кварталі 2015 року. Про це було поінформовано генеральним директором напрямки Office в Microsoft Джулією Уайт.

Програмне забезпечення буде орієнтуватися в основному на корпоративний сектор. Про вартість пакету Office 2016 поки нічого не повідомляється, але він буде формуватися з урахуванням поточних реалій ринку.

Анонсований програмний продукт можна назвати реверансом Microsoft у бік консервативних користувачів, які працюють з додатком Office на персональних комп'ютерах. Проте раніше на презентації нових функцій ОС Windows 10 корпорацією було продемонстровано прагнення зробити Office невід'ємною частиною роботи на смартфонах та планшетах.

Надалі розробник планує створити та випустити універсальні пакети Office для ПК, які будуть оптимізовані для роботи із сенсорними екранами під управлінням ОС Windows 10. Вони працюватимуть на ноутбуках, планшетах та смартфонах з сенсорними екранами та іншими тачскрін-пристроями на базі платформи Windows 10.

Microsoft Office 2016

Розроблені програми пакета Office будуть безкоштовно предустановлюватися на планшети та смартфони з екранами діагоналлю менше 8 дюймів, які працюють на основі Windows 10. Це будуть універсальні додатки, з якими можна отримувати звичний досвід роботи у програмному середовищі Microsoft Office незалежно від розмірів екрану пристрою.

У нових програмах закладена ідея спільного робочого середовища. Починаючи роботу на одному комп'ютері, можна продовжити її на іншому, а демонструвати на третьому, при цьому встигаючи вносити невеликі правки за ноутбуком, на планшеті або смартфоні.

Усі ключові елементи додатків орієнтуються на єдиний дизайн та стиль роботи, які не залежать від апаратної платформи. Все це покликане надати звичний функціонал на кожному гаджеті, автоматично підлаштовуючи свій інтерфейс під параметри екрану та доступні системні ресурси.

Назад в: Комп'ютеризація, В світі 28-01-2015

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Автомобільні програми для Audi від Pegatron
Автомобільні програми для Audi від Pegatron

Партнер американської компанії Apple , тайванська корпорація Pegatron, заявила про своє бажання спробувати себе у виробництві та створенні...

Представлено унікальний USB-монітор на електронному чорнилі
 Представлено унікальний USB-монітор на електронному чорнилі

Компанія Daesung Tech продемонструвала унікальний 13-дюймовий USB-монітор на електронному чорнилі – PaperLike. Пристрій виконаний за...

Комп'ютерна миша та міні-комп'ютер в одному корпусі
Комп'ютерна миша та міні-комп'ютер в одному корпусі

Тридцять років тому інтеграція системного блоку та клавіатури в один корпус була звичною справою, але це було в минулому. Тепер польські...

Всі новини