+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Новый рекорд скорости в стандарте 4.5G

Новый рекорд скорости в стандарте 4.5G

Оператор мобільного зв'язку lifecell повідомляє про досягнення максимальної швидкості передачі даних в рамках технології 4.5 G. Швидкість отримання даних досягла 1,5 Гбіт/с, чого вдалося домогтися завдяки технічним засобам компанії Huawei і передачі даних відразу по п'яти каналах.

4.5G (LTE-AdvancedPro) – це стандарт бездротового зв'язку, наступний за 4G, який надає кращу якість і дозволяє більш оптимально використовувати спектр.

Дана технологія – ще один крок на шляху збільшення швидкості передачі даних в мобільних мережах, розширення можливостей користувачів і використання спеціальних додатків.

Швидкість, досягнута оператором lifecell при передачі даних – це результат агрегації п'яти смуг частот в діапазоні 100 МГц (5 смуг по 20 МГц) на наступних діапазонах частот: L2100, L2600, L900, L1800, L800.

Об'єднання здійснювалося в режимі FDD, 4x4 MIMO, 256 QAM із застосуванням проводового з'єднання між мобільним терміналом і базовою станцією eNodeB, обслуговування якої ведеться з допомогою обладнання оператора.

Стандарт передачі даний 4.5 G

Таким чином, цей результат став загальносвітовим рекордом швидкості в стандарті 4.5 G, досягти якого вдалося на обладнанні Huawei.

На даний момент компанія lifecell продовжує модернізацію базових станцій для поліпшення швидкості передачі даних у віддалених куточках України.

Назад в: Передача даних, В Україні 05-09-2016

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Технологія WebRTC – конфіденційність даних від Mozilla
Технологія WebRTC – конфіденційність даних від Mozilla

Системи обміну миттєвими повідомленнями та відеочати стали невід'ємними супутниками практично кожної сучасної людини. Згідно з дослідженням, яке...

Всеохоплюючий Інтернет – новий етап розвитку глобалізації
Всеохоплюючий Інтернет – новий етап розвитку глобалізації

У вдосконаленні Інтернету настав переломний момент. Всеосяжний Інтернет, демонструє собою величезну кількість сполук користувачів, даних,...

Покриття 3G від Київстар удвічі більше до кінця року
Покриття 3G від Київстар удвічі більше до кінця року

На сьогоднішній день можливість користуватися якісним 3G-інтернетом є у майже 20 мільйонів жителів України. Мережа поширюється на 1700...

Всі новини