+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Запущено новий офіційний сайт «Кластер-плюс»

Запущено новий офіційний сайт «Кластер-плюс»

Шановні відвідувачі! Раді представити Вам новий офіційний сайт «Кластер-плюс» з розширеним функціоналом! Ми вдосконалили дизайн сайту та меню, в якому Ви зможете швидко знаходити те, що шукали.

Новий сайт набагато зручніше в використанні. На ньому представлений каталог товарів, перелік послуг, а також приклади рішень для юридичних та фізичних осіб. Також на сайті представлені виробники товарів для порівняння їх продукції, галузеві рішення для підбору індивідуального проекту та інженерні напрямки які допоможуть визначиться з вибором послуг.

Особистий кабінет дозволить Вам не тільки замовити те що Вам потрібно але зберегти історію покупок. Також для отримання актуальної інформації ми передбачили можливість онлайн-спілкування через особистий кабінет із закріпленим за Вами фахівцем. Також переглядаючи інформацію на сайті Ви зможете порівнювати та зберігати товари, прорахувати послуги, відстежити доставку товарів або статус виконання робіт.

Покупка в один клік – це нова можливість нашого сайту! Тепер оформлення замовлення займає пару секунд. Вкажіть Ваше ім'я, контактний телефон та електронну адресу. Наші фахівці зв'яжуться з Вами для уточнення деталей замовлення та оформлення.

За допомогою зручного меню знайти потрібне обладнання чи ознайомитися з послугами стало простіше. Ми розділили його на кілька розділів, в яких розміщено перелік послуг та товарів, а також каталог типових рішень. Швидкість пошуку – це економія дорогоцінного часу.

Зручне меню сайту

Додатково для Вашої зручності на сайті працює послуга «Зворотній дзвінок». Скористайтеся послугою, та ми самі зателефонуємо Вам у найкоротші терміни та в зручний для Вас час.

Зручність у пошуку потрібного товару або послуги та простота в оформленні замовлення – пріоритетні питання, які ми вирішили в новому вдосконаленому функціоналі сайту. Переконайтеся особисто у перевагах нового сайту, економте час та гроші!

На сайті постійно проводяться акції, оновлюються знижки, а також публікуються технічні статті та новини. Слідкуйте за оновленнями та отримуйте максимальну вигоду від покупки або використання послуги.

Назад в: В компанії, Різне 13-04-2015

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Спонсор Школи Олімпійського резерву спортивної гімнастики
Спонсор Школи Олімпійського резерву спортивної гімнастики

Спортивна гімнастика – напрямок, який поєднує у собі розвиток гнучкості, поліпшення фізичної форми та формування лідерських якостей у кожній...

Мобільна та планшетна версії сайту активні!
Мобільна та планшетна версії сайту активні!

Ідея створення мобільної та планшетної версій сайту виникла у зв'язку зі збільшенням кількості відвідувачів сайту, які віддають перевагу...

Национальный бизнес рейтинг!
Национальный бизнес рейтинг!

Національний бізнес рейтинг - це організація, яка допомагає сформувати цілісну картину конкурентоспроможності підприємств. Дані рейтингу...

Всі новини