+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Новий мережевий відеореєстратор Optimus NVR-5041

Новий мережевий відеореєстратор Optimus NVR-5041

Компанія Optimus випустила мережевий відеореєстратор NVR-5041 з підтримкою 5 Мп IP-камер. Швидкість запису для одного каналу становить 25 кадрів в секунду при роздільній здатності 2560 х 1920 пікселів. HDMI вихід реєстратора дозволяє вести передачу відео з роздільною здатністю 3840 х 2160 пікселів.

При підключенні до мережного відеореєстратора IP-відеокамер роздільною здатністю 2 Мп буде доступно чотири канали, роздільною здатністю 4 Мп – 2 каналу, 5 Мп – 1 канал. Максимальна ширина каналу реєстратора – 48 Мбіт. Також існує можливість передачі подвійного потоку відеоданих – основного і додаткового.

Новий реєстратор функціонує під управлінням операційної системи Embedded Linux, що практично виключає зависання і гальмування. Управляти пристроєм можна з допомогою миші, пульта дистанційного керування, клавіатури на самому пристрої і віддалено. Реєстратор підтримує роботу з сімейством протоколів TCP/IP.

Пристрій підтримує підключення зовнішніх накопичувачів до 6 Тб. Стиснення відео відбувається за допомогою алгоритму H. 264, що дозволяє скоротити об'єм інформації майже в два рази, порівняно з кодеком H. 264. Нова технологія стиснення дозволила зменшити кількість помилок при кодуванні та відтворенні, суттєво покращила якість зображення.

Мережевий відеореєстратор Optimus NVR-5041

Віддалений доступ до реєстратора здійснюється через браузер, хмарний сервіс, а також спеціалізоване програмне забезпечення. Можливий перегляд відеопотоку з мобільних пристроїв під управлінням Android і iOS.

Назад в: Відеоспостереження, В світі 05-11-2015

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Камери відеоспостереження з датчиком руху від Panasonic
Камери відеоспостереження з датчиком руху від Panasonic

Компанія Panasonic представляє чергове винахід – аналогову  камеру відеоспостереження з інтелектуальним датчиком руху Super Dynamic 5....

Як вибрати кабель для систем відеоспостереження?
Як вибрати кабель для систем відеоспостереження?

Сучасна будівля неможливо уявити без різного устаткування. Допомогою якого ми користуємося такими досягненнями технічної революції як...

Сфера мережевого відеоспостереження: хто ж лідер продажів?
Сфера мережевого відеоспостереження: хто ж лідер продажів?

У результаті маркетингового аналізу в сфері мережевого відеоспостереження посилилася конкуренція двох виробників – Axis и Hikvision ....

Всі новини