+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Новий сучасний SIP відеотелефон Yealink VP-T49G

Новий сучасний SIP відеотелефон Yealink VP-T49G

Виробник апаратури для телефонії Yealink почав випуск нового IP-відеотелефона VP-T49G, оснащеного великим дисплеєм, з сенсорним управлінням (29 програмованих екранних клавіш), високоякісної камерою і двома Ethernet портами з смугою пропускання 1 Гбіт.

Новий відеотелефон позиціонується як апарат для керівного складу та працівників, які мають потребу в надійному устаткуванні з багатим функціоналом.

Пристрій, як і попередні моделі відеотелефонів, забезпечує високу якість відеодзвінків і стабільну передачу даних. Також апарат надає можливість організації зв'язку з участю п'яти абонентів.

Yealink VP-T49G оснащений бездротовим інтерфейсом Wi-Fi, підтримує роботу з Bluetooth-гарнітурами, синхронізацію телефонної книги зі смартфонами. Підключити телефон до відеомонітору або відеопанелі через HDMI-інтерфейс. Вбудований USB-порт дозволяє здійснювати відеозапис та зберігати скріншоти на зовнішні диски.

SIP відеотелефон Yealink VP-T49G

Пристрій підтримує до восьми SIP-рахунків, надає можливість підключення зовнішніх модулів розширення і оснащений інтегрованою регульованою підставкою. Апарат прекрасно підходить для використання в якості самостійного пристрою, а також для роботи в мережах на базі будь-яких сучасних ВКС-рішень.

Назад в: Відеоконференцзв'язок, В світі 01-03-2016

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
8К-панель з фантастичним резрешением від Japan Display
8К-панель з фантастичним резрешением від Japan Display

Коли говорять про дисплеї з високою роздільною здатністю, споживач уявляє собі великі і громіздкі пристрої, що займають багато вільного місця в...

Мультимедійні DLP-проектори EIKI з поліпшеною оптикою
Мультимедійні DLP-проектори EIKI з поліпшеною оптикою

Компанія EIKI почала випуск нових мультимедійних проекторів EK-400X, EK-401W і EK-402U, в яких значно поліпшені характеристики оптичних систем,...

BenQ представила нові DLP-проектори W3000 і W3000C
BenQ представила нові DLP-проектори W3000 і W3000C

Компанія BenQ починає виробляти нові, домашні DLP-проектори W3000 і W3000С, які підтримують технологію Cinematic Сolour. Завдяки...

Всі новини