+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Новий телефонний IP шлюз OpenVox за прийнятну ціну!

Новий телефонний IP шлюз OpenVox за прийнятну ціну!

Компанія виробник OpenVox випустила бюджетний VoIP-шлюз з багатим функціоналом, що дозволяє з найменшими витратами підключити традиційні телефонні мережі до IP-мережі. Новий телефонний IP шлюз OpenVox DGW-L1 T1/E1 – це поєднання доступної ціни, компактних розмірів і функціональних можливостей повноцінного E1 шлюзу ні чим не поступається.

Новинка підтримує R2 / SS7 / PRI протоколи, забезпечує 30 одночасних дзвінків. Управління пристроєм здійснюється через web-інтерфейс.

Пристрій побудований на основі Asterisk і є прекрасним рішенням для операторів call-центрів. Настройка проводиться як через web-інтерфейс, так і через Asterisk Management Interface. В VoIP-шлюзі реалізована підтримка таких кодеків: G. 711A, G. 711U, G. 729A, G. 722, G. 723 і GSM. Цифровий OpenVox DGW-L1 T1/E1 повністю сумісний з усіма існуючими на сьогоднішній день SIP-серверами (Elastix, trixbox, 3CX, FreeSWITCH та інше).

VoIP-шлюз OpenVox DGW-L1 T1/E1

Крім цього новинка надає можливість управління групою портів, гнучкого налаштування маршрутизації, має підтримку множинних SIP реєстрацій, захоплення мережі в мережі Інтернет.

Шлюз оснащений інтерфейсами: VGA, USB 2.0, RJ-45, ISDN. Його експлуатація може здійснюватися при температурі від 0 до +70 градусів. Середня ціна на ринку 650$.

Назад в: Телефонія, В світі 19-02-2016

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
IP-телефон Snom D765 преміум класу для керівників
IP-телефон Snom D765 преміум класу для керівників

Відомий виробник бізнес-телефонів, німецька компанія Snom Technology AG випустила новий IP-телефон Snom D765, оснащений кольоровим монітором і...

Цифровий бездротовий телефон з док-станцією для iPhone
Цифровий бездротовий телефон з док-станцією для iPhone

Компанія Panasonic продемонструвала нову преміальну модель DECT-телефону , сумісного з усіма iPhone серій 5 та 6, а також iPod touch....

Новий бюджетний смартфон Lenovo – незабаром у продажу!
Новий бюджетний смартфон Lenovo – незабаром у продажу!

Чутки у всесвітній мережі поширюються з приголомшливою швидкістю, та немає нічого дивного в тому, що інформація про новий бюджетний смартфон...

Всі новини