+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Новий WQHD монітор високої роздільної здатності від Phillips!

Новий WQHD монітор високої роздільної здатності від Phillips!

У лінійці моніторів з WQHD роздільною здатністю від компанії Phillips чергове поповнення. Виробник Phillips представив свій новий 25 дюймовий WQHD монітор високої роздільної здатності з AH-IPS матрицею і світлодіодним підсвічуванням – Philips 258B6QJEB. Корпус монітора на 2/3 складається з переробленого полімеру, що не містить полівінілхлориду і броммісткого антипірена – це великий внесок компанії у захист екології.

Роздільна здатність Quad HD (2560х1440) гарантує отримання максимально чіткого зображення. Цьому ж сприяє наявність високопродуктивної матриці AH-IPS з великою щільністю пікселів. Даний тип матриці характеризується відмінною передачею кольору, малим часом відгуку і невеликим енергоспоживанням в порівнянні з іншими широкоформатними моніторами.

Модель забезпечена високошвидкісними інтерфейсами: DisplayPort, HDMI і DVI-Duallink. Додатковою перевагою є наявність вбудованих динаміків, а також високошвидкісного порту USB 3.0 для передачі даних.

Комфортна робота на персональному комп'ютері забезпечується завдяки технології Flicker Free, автоматично регулює яскравість світіння екрана і зменшує його мерехтіння. Застосування сучасної матриці дозволило виготовити монітор з мінімально можливу на сьогоднішній день товщиною зовнішньої рамки – 2,5 мм.

WQHD монітор високої роздільної здатності

Унікальна підставка Smart Ergo Base дає можливість відрегулювати кут нахилу дисплея в раніше недоступних межах, нахиляючи її практично до рівня столу. Незначна відстань від поверхні стола до рамки монітора забезпечує комфортну роботу людини, що використовує бі-, трифокальні прогресивні окуляри або лінзи. Висота розташування панелі також легко регулюється у відповідності з ростом користувача, що істотно знижує напругу і втому під час тривалої роботи.

Назад в: Комп'ютеризація, В світі 08-10-2015

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Автомобільні програми для Audi від Pegatron
Автомобільні програми для Audi від Pegatron

Партнер американської компанії Apple , тайванська корпорація Pegatron, заявила про своє бажання спробувати себе у виробництві та створенні...

Для чого потрібна кабельна інфраструктура у бізнес центрі?
Для чого потрібна кабельна інфраструктура у бізнес центрі?

Сучасний діловий центр важко уявити собі без грамотно продуманої та організованої кабельної інфраструктури. Для чого потрібна кабельна...

Новинка! Підсилювач Wi-Fi сигналу Tenda A301
Новинка! Підсилювач Wi-Fi сигналу Tenda A301

Підсилювачі Wi-Fi сигналу відносяться до категорії  мережевого обладнання , призначеного для повторення та посилення сигналу з...

Всі новини