+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Хмарні гаджети для «розумного» будинку від TP-LINK

Хмарні гаджети для «розумного» будинку від TP-LINK

Компанія TP-LINK представила мережеві гаджети для «розумного» будинку HS200, HS110 та HS100 серії Smart Home.

Новинки передбачається використовувати для цілодобового доступу до налаштування автоматизації, станом, ручного управління, а також для моніторингу роботи побутових приладів у будь-якому місці, де є можливість підключення до Інтернету.

Нові гаджети для «розумного» будинку використовують хмарний сервер TP-LINK та володіють надійним та доступним програмним забезпеченням, мобільним додатком для iOS та Android, управлінням за розкладом, мають легку настройку та багатокористувацький режим.

HS110 та HS100 – бездротові пристрої, які підключаються до настінної електричної розетки. Після звичайної активації мобільний додаток дозволить користувачам визначати розклад, управляти їх настройками та здійснювати контроль, незалежно від місцезнаходження.

Wi-Fi-пристрій

Користувачі зможуть підключати різні побутові електроприлади, наприклад, телевізори та лампи до гаджетів Smart Home, та управляти їх функціонуванням відповідно до заданого розкладу. Більш того, модель HS110 може відслідковувати споживання енергії підключених електроприладів.

Однофазний вимикач світла

Пристрій HS200 здатний замінити стандартний однофазний вимикач світла. Він призначений для визначення розкладу та здійснення контролю роботи домашніх електроприладів, наприклад стельових вентиляторів, кондиціонерів та освітлення.

Хмарні пристрої HS200, HS110 та HS100 зможуть з'явитися у продажу на ринку в третьому кварталі 2015 року.

Назад в: Передача даних, В світі 22-01-2015

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Бездротова технологія для гаджетів – Kiss Connectivity
Бездротова технологія для гаджетів – Kiss Connectivity

Незважаючи на стрімкий прогрес технологій, користувачі як раніше сильно залежні у повсякденному житті від проводів, навіть при передачі...

Передача інформації по повітрю зі швидкістю 40 Гбіт/с
Передача інформації по повітрю зі швидкістю 40 Гбіт/с

Під час заходу Compound Semiconductor Integrated Circuits Symposium, яке пройшло у жовтні у місті Сан-Дієго, штат Каліфорнія, було отримано...

Бездротові маршрутизатори зі швидкістю до 5,3 Гбіт/с
Бездротові маршрутизатори зі швидкістю до 5,3 Гбіт/с

Під час прес-конференції Consumer Electronics Show у Лас-Вегасі виробник D-Link продемонстрував свої нові продукти – бездротові...

Всі новини