+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

OLED-дисплей від LG з двостороннім зображенням

OLED-дисплей від LG з двостороннім зображенням

На щорічній виставці IFA 2015, що проходила в Німеччині, компанія LG представила незвичайний S-подібний монітор з діагоналлю 111 дюймів. Але його унікальність не тільки в незвичайній формі. Дисплей складається з трьох окремих UHD OLED-дисплеїв розміром 65 дюймів кожен і дозволяє виводити зображення на дві сторони. По суті, це дисплей з двостороннім зображенням. При цьому товщина монітора складає всього 5,3 мм. Дисплей був виготовлений не для комерційних цілей, а щоб показати працездатність прототипу і розповісти про досягнення компанії.

Наскільки потрібними будуть такі моделі в майбутньому, сказати важко. Незвичайна форма, значні розміри і ціна таких дисплеїв – фактори, які змусять задуматися потенційного покупця перед їх придбанням. Крім цього, даний дисплей не забезпечується власними динаміками, зважаючи на його невеликої товщини, а стало бути, покупцеві знадобиться і звукова система.

Крім цієї новинки компанія представила магнітні «шпалери», виготовлені по OLED-технології, товщина яких складає всього 1 мм. Це був один з найпопулярніших експонатів виставки, а його найбільш цікавою особливістю є можливість кріплення на стіні за допомогою магнітної підкладки.

OLED-дисплей з двостороннім зображенням

Компанія LG покладає великі надії на OLED-дисплеї і вважає, що це майбутнє гнучких моніторів, оскільки вони не потребують фонової підсвічування і набагато простіше у виробництві. Їх можна згорнути в трубочку, зігнути, носити на одязі, врешті-решт,вони можуть бути абсолютно прозорими.

OLED-технології – це один з основних напрямів, розвитку якого приділяють велику увагу в компанії. Технологія дійсно дуже перспективна і може застосовуватися у всіх сферах діяльності людини: від виробництва моніторів для ПК до використання в мистецтві і навіть в моді.

Назад в: Комп'ютеризація, В світі 09-10-2015

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Windows 10 відкриває секрети розробки
Windows 10 відкриває секрети розробки

Всесвітньому інноваційному лідеру – корпорації Microsoft знову вдалося здивувати користувачів, які з нетерпінням чекали виходу у світ Windows...

Дісплей площею 24 сотки від корпорації Mitsubishi
Дісплей площею 24 сотки від корпорації Mitsubishi

Компанія Mitsubishi Electric Power Products інформувала про плани встановити єдиний у світі екран Diamond Vision на відомій площі Таймс-сквер у...

Intel представив мікро-ПК з інтерфейсом HDMI
Intel представив мікро-ПК з інтерфейсом HDMI

Сьогодні важко когось здивувати мікроконсолямі на основі операційної системи Android, а саме мініатюрними стиками, які підключаються до...

Всі новини