+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

OpenBox випускає нову лінію цифрових HD ресиверів

OpenBox випускає нову лінію цифрових HD ресиверів

Компанія OpenBox представила нові ресівери для прийому сигналів цифрового телебачення T2-05S HD, T2-04 і T2-04IR в стандартах DVB-T, DVB-T2 і підтримують SD і Full HD-якість. Відмінними рисами даних пристроїв від відомого виробника стали відмінні технічні характеристики, гарна передача кольору і зручний пульт дистанційного управління.

До основних переваг цифрових HD ресиверів можна віднести підтримку звуку формату Dolby Digital, висока якість зображення, наявність RCA і HDMI інтерфейси, високу чутливість приймача і компактність пристроїв.

МодельТ2-04IR оснащена декодером звуку Dolby Digital і може бути встановлена позаду телевізора або закріплена на стіні. Що стосується ефірного ресивера T2-05S, то його основна перевага – наявність демодулятора сигналу, що дозволяє підвищити чутливість пристрою до рівня, недосяжного іншим моделям. Ця особливість мало актуальна у разі близько розташованого передавального центру і при прямій видимості телевежі. Однак багатьом користувачам доводиться стикатися з необхідністю прийому відбитого або надзвичайно слабкого сигналу, у присутності інших негативних факторів. У цих випадках нова приставка виявиться безцінним надбанням і дозволить здійснювати прийом телевізійного сигналу в найскладніших умовах.

Ресивер OpenBox T2-05S HD

Напруга живлення пристрою – 12 вольт, що дозволяє в разі необхідності підключити його до бортової мережі автомобіля без застосування адаптерів.

Назад в: Телебачення, В світі 11-12-2015

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Philips представив нову UHD панель з лазерним підсвічуванням
Philips представив нову UHD панель з лазерним підсвічуванням

Виробник Philips представив нову Smart-ТВ панель з поліпшеною передачею кольору та дозволом 4К – Philips Smart Laser Backlight Ultra HDTV....

Новинка! Бюджетний супутниковий HD TV-ресивер від Tiger
Новинка! Бюджетний супутниковий HD TV-ресивер від Tiger

У середині 2015 року компанія Tiger анонсувала випуск нової супутникової приставки. Найяскравішим представником серії став супутниковий HD...

Всі новини