+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Інновація! Оптичні перетворювачі від Triax

Інновація! Оптичні перетворювачі від Triax

Тенденцію до зменшення собівартості виробництва різних оптичних компонентів і оптичного кабелю призвела до того, що оптика почала застосовуватися в досить нетипових для цього областях. Зовсім недавно компанія Triax почала випуск оптичних мультисвитчей і ось тепер до них додався новий супутниковий конвертор TOL 32 з оптичним виходом.

Чотири сигналу універсального LNB перетворюються і ущільнюються по частоті, після чого сигнал займає діапазон частот від 950 до 5450 МГц подається на інтегрований в конвертер передавач оптичного типу на 1310 нм. Потужність передавального пристрою становить 7 дБм, що достатньо для забезпечення сигналом до 32 приймачів, підключених через мультисвітчі або звичайні сплітери.

Приймачі працюють з сигналами у діапазоні від -18 до 0 дБм і забезпечують вихідний рівень від 82 до 46 дБмкВ, в залежності від потужності на вході.

Подібні конвертери особливо цікаві в ситуаціях, коли антени встановлені на пристойній відстані від розподільних мереж. Загасання оптичного сигналу становить 0,3-0,4 дБ/км. Для порівняння, в коаксіальному кабелі для першої проміжної частоти характерно згасання 32 дБ на 100 метрів.

Оптичний конвертер Triax TOL 32

Використовуючи оптичні перетворювачі TOL 32, можна пересилати групу супутників одним волокном на великі відстані, а потім розділити на максимальні 32 групи. Це дозволяє налаштувати систему, яка може контролювати пасивні оптичні мережі (PON) перш ніж сигнал буде розділений на віртуальні перетворювачі для традиційної концентричній установки. Пристрій живиться через концентричний кабель.

Назад в: Телебачення, В світі 14-12-2015

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Philips представив нову UHD панель з лазерним підсвічуванням
Philips представив нову UHD панель з лазерним підсвічуванням

Виробник Philips представив нову Smart-ТВ панель з поліпшеною передачею кольору та дозволом 4К – Philips Smart Laser Backlight Ultra HDTV....

Багатофункціональний і компактний ресивер Galaxy Innovations
Багатофункціональний і компактний ресивер Galaxy Innovations

Компанія Galaxy Innovations випустила супутниковий ресивер GI ET-7000 Mini, що відрізняється невеликими розмірами (15х12,5х3,5 мм) і...

Ефірна антена DVB-T2 Метелик – бюджетне рішення!
Ефірна антена DVB-T2 Метелик – бюджетне рішення!

Нова телевізійна ефірна антена «Метелик» призначена для забезпечення якісного прийому сигналу цифрового телебачення DVB-T2 в межах міста і...

Всі новини