+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Оптоволоконні технології нового покоління від NTT

Оптоволоконні технології нового покоління від NTT

За останні два десятки років оптоволоконні технології стали основою комунікацій і саме завдяки їм вдається задовольняти всі потреби користувачів глобальної світової мережі.

Однак і наявної пропускної спроможності в недалекому майбутньому може не вистачити. Переважна кількість досліджень в цій області спрямовані на створення в одному волокні кількох каналів для передачі даних. Для цих цілей можуть застосовуватися різні технології, але найбільш цікавою є розробка японських учених з лабораторії NTT, яка дозволяє в одному волокні розташувати 12 незалежних каналів.

При стандартному підході, для вирішення цієї задачі знадобилося б збільшити діаметр оптоволокна, що не завжди прийнятно. Японські розробники вписали всі 12 каналів в стандартне волокно діаметром 125 мікрометрів.

При розробці багатоканального волокна найбільшою проблемою був вибір просторового розміщення каналів. Тестувалися шестикутні розташування (19 ядер), 10 ядер по колу і квадратна решітка з 12 ядрами. Оптимальним виявилося останнє рішення – як по щільності, так і по зниженню ймовірності впливу одного каналу на інший.

Оптоволокно з 12 одномодовими каналами

На даний момент, істотним недоліком нової розробки є складність обробки даних при кодування/декодування. Ці процеси вимагають залучення дуже потужних процесорів.

Вчені продовжують працювати над вирішенням цієї проблеми і вже до 19 березня обіцяють представити відповідне рішення в рамках конференції Optical Fiber Communication Conferenceand Exhibition (OFC).

Назад в: Передача даних, В світі 09-01-2017

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Всеохоплюючий Інтернет – новий етап розвитку глобалізації
Всеохоплюючий Інтернет – новий етап розвитку глобалізації

У вдосконаленні Інтернету настав переломний момент. Всеосяжний Інтернет, демонструє собою величезну кількість сполук користувачів, даних,...

Новинка! Безпровідний Wi-Fi-роутер TP-Link On-Hub
Новинка! Безпровідний Wi-Fi-роутер TP-Link On-Hub

Компанія Google в офіційному блозі представила користувачам новий бездротовий Wi-Fi-роутер TP-Link On-Hub. Зовсім недавно компанія заявила...

Бездротові маршрутизатори зі швидкістю до 5,3 Гбіт/с
Бездротові маршрутизатори зі швидкістю до 5,3 Гбіт/с

Під час прес-конференції Consumer Electronics Show у Лас-Вегасі виробник D-Link продемонстрував свої нові продукти – бездротові...

Всі новини