Каталог
+380Показати номер
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Системи відеоспостереження в будинку уразливі, – експерти NCSC
Системи відеоспостереження в будинку уразливі, – експерти NCSC

Згідно зі статистикою Національного центру кібербезпеки (NCSC) і дослідженням аналітиків в області відеоспостереження, сучасні інтелектуальні...

Axis випустив прогресивний чіп для камер спостереження
Axis випустив прогресивний чіп для камер спостереження

Інновації бренду Axis поповнилися лінійкою  IP-камер з новітнім процесором ARTPEC-7, який покращує візуалізацію, забезпечує сильне...

SCTF – виявлення тенденції крадіжки за кілька кліків
SCTF – виявлення тенденції крадіжки за кілька кліків

Компанія Genetec запропонувала інноваційне рішення для розслідування крадіжок в роздрібних магазинах. Розробка отримала назву Security Center...

Всі новини

Оптоволоконні технології нового покоління від NTT

Оптоволоконні технології нового покоління від NTT

За останні два десятки років оптоволоконні технології стали основою комунікацій і саме завдяки їм вдається задовольняти всі потреби користувачів глобальної світової мережі.

Однак і наявної пропускної спроможності в недалекому майбутньому може не вистачити. Переважна кількість досліджень в цій області спрямовані на створення в одному волокні кількох каналів для передачі даних. Для цих цілей можуть застосовуватися різні технології, але найбільш цікавою є розробка японських учених з лабораторії NTT, яка дозволяє в одному волокні розташувати 12 незалежних каналів.

При стандартному підході, для вирішення цієї задачі знадобилося б збільшити діаметр оптоволокна, що не завжди прийнятно. Японські розробники вписали всі 12 каналів в стандартне волокно діаметром 125 мікрометрів.

При розробці багатоканального волокна найбільшою проблемою був вибір просторового розміщення каналів. Тестувалися шестикутні розташування (19 ядер), 10 ядер по колу і квадратна решітка з 12 ядрами. Оптимальним виявилося останнє рішення – як по щільності, так і по зниженню ймовірності впливу одного каналу на інший.

Оптоволокно з 12 одномодовими каналами

На даний момент, істотним недоліком нової розробки є складність обробки даних при кодування/декодування. Ці процеси вимагають залучення дуже потужних процесорів.

Вчені продовжують працювати над вирішенням цієї проблеми і вже до 19 березня обіцяють представити відповідне рішення в рамках конференції Optical Fiber Communication Conferenceand Exhibition (OFC).

Назад в: Передача даних, В світі 09-01-2017

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення