+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Открытие первого в мире робот-отеля

Открытие первого в мире робот-отеля

Технологічні розробки японських інженерів знову дивують увесь світ. У липні 2015 року планується відкриття першого в світі готелю, повністю обслуговується роботами. Послужливий механічний персонал допоможе з багажем і реєстрацією номера на ресепшен. Зовні роботи дуже схожі на людей, імітуючи поведінку і рухи тіла. Посміхаючись і залучаючи гостя в зоровий контакт, персонал приділяє максимум уваги кожному гостю. Кожен робот володіє кількома мовами – японською, англійською, китайською та корейською.

Роботи, розроблені компанією Kokoro, розділені на групи: адміністратори, покоївки, гардеробник і швейцари. Перший час усі роботи персоналу та автоматизованих систем готелю контролюватимуться групою фахівців.

Унікальні автоматичні системи дозволяють підтримувати постійну температуру і клімат, контролювати витрату енергії і ресурсів. Ключі замінила система розпізнавання облич, а замовлення в номер приймаються через планшет чи смартфон.

Робот-отель Henn na

Відкриття першого у світі робот-готелю «Henn na», що в перекладі з японської означає «зміна», дійсно готове змінити не тільки готельний бізнес, а й усе наше життя.

«Ми збираємося відкрити найефективніший готель у світі», – так прокоментував запуск проекту Ідео Савадов, президент компанії Huis Ten Bosch Co. «Надалі ми плануємо задіяти роботів і автоматизовані системи на 100%, адже вони не хворіють, їм не потрібна зарплата. Всі механізми і електроніка потребують лише в енергії та профілактичному обслуговуванні».

Вартість проживання у футуристичному готелі планується від 7 тис. Ієн (78 $) на добу. Причому в піковий сезон, коли очікується наплив відвідувачів, розподіл номерів і вартість проживання буде регулюватися за допомогою аукціону.

Назад в: В світі, Різне 12-03-2015

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Новинка! Ізольований струмовідвід блискавкозахисту HVI-power
Новинка! Ізольований струмовідвід блискавкозахисту HVI-power

Компанія DEHN представила новинку серед товарів блискавкозахисту – струмовідвід HVI-power. Перевагами нового пристрою є застосування його...

Новинка! Голосова система оповіщення All-in-One від Bosch
Новинка! Голосова система оповіщення All-in-One від Bosch

Корпорація Bosch створила нову систему Plena All-in-One для передачі мовних повідомлень і трансляції музичного контенту. Plena All-in-One – це...

Близкавковловлюючі щогли IROD для промислових підприємств
Близкавковловлюючі щогли IROD для промислових підприємств

Нова модель від розробника OBO Bettermann – система близкавковловлюючих щогл IROD довжиною 19,5, 14, 12 та 10 м. Близкавковловлюючі...

Всі новини