+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Harting представили нові модулі заземлення

Harting представили нові модулі заземлення

Компанія Harting представила нові PE-модулі штекерного типу для конекторів Han-Modular, що дозволяють створювати комбіновані роз'єми з можливістю передачі великих потужностей.

Корпус Han-Modular вже включав два вбудованих PE-з'єднання для систем захисного заземлення з перетином 0,5-10 кв. мм. Нові модулі дозволяють створювати з'єднання захисного заземлення з перерізом 10-35 кв. мм.

Розробка дає можливість користувачам використовувати недорогі і поширені кабелі, замість спеціальних зі зменшеним перерізом. Модулі заземлення просто встановлюються і гарантують надійне, електрично пов'язану з'єднання. Захисне заземлення відповідає стандарту IEC-61984.

Новинки випускаються в двох варіантах, що відрізняються технологією закладення. Обжимний тип підходить для систем, де силовий контакт вже обтиснутий і є можливість використовувати обжимний інструментарій.

PE-модулі штекерного типу для конекторів Han-Modular

Модулі з гвинтовим з'єднанням мають явну перевагу, яка полягає у відсутності необхідності використання спеціальних інструментів. Їх закладення здійснюється за допомогою простої викрутки з шестикутним наконечником.

Назад в: Заземлення, В світі 28-05-2016

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Нові матеріали для заземлення від OBO Bettermann
Нові матеріали для заземлення від OBO Bettermann

Компанія OBO Bettermann випустила оновлені матеріали для заземлення . Ущільнювальні манжети DW дозволяють добитися високої герметичності...

Новинка! Нержавіюче заземлення від OBO Bettermann
Новинка! Нержавіюче заземлення від OBO Bettermann

Виробник OBO Bettermann представляє нові вироби з нержавіючої сталі V4A (1.4401) – заземлюючий стрижень для монтажу в грунт типу 200 V4A...

Універсальні затискачі заземлення від OBO Bettermann
Універсальні затискачі заземлення від OBO Bettermann

Компанія OBO Bettermann поповнила свій асортимент новими сталевими, хрестовидними з'єднувачі для комплексів заземлення. Хрестові затискачі...

Всі новини