+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Передача даних по електромережі на швидкості до 500 Мбіт/с

Передача даних по електромережі на швидкості до 500 Мбіт/с

Компанія TP-link продовжила оновлювати модельний ряд та представляє в Україні новий адаптер TL-PA4010P стандарту AV500 серії Powerline із вбудованою розеткою. Модель планують використовувати для швидкого створення офісних та домашніх мереж без прокладки Ethernet-кабелю, на основі стандартної електропроводки, що дозволить забезпечити швидкість передачі інформації до 500 Мбіт/с при дальності передачі до 300 метрів.

У мережі можна використовувати до 16-ти моделей TL-PA4010. Новинка сумісна з усіма попередніми адаптерами Powerline, з урахуванням швидкісних характеристик ранніх моделей Powerline пристроїв.

TL-PA4010P поставляється з вбудованою розеткою 220В, що дозволить власникові пристрою, підключивши адаптер, далі продовжувати використовувати розетку для офісного обладнання або побутових приладів.

Адаптер TL-PA4010P

Налаштування мережі, яка побудована на пристрої TL-PA4010P, відбувається практично миттєво, натисканням лише однієї кнопки Pair, та може бути легко налаштована навіть не спеціалістом. Захист мережі та даних здійснюється за допомогою 128-бітного шифрування AES.

Модель споживає не більше 2,2 Вт, для економії енергії у пристрої також передбачено автоматичне перемикання в енергозберігаючий режим (споживання близько 15% номінального) у разі простою.

Пристрій може поставлятися як у вигляді стандартного набору з двох пристроїв TL-PA4010PKIT, так і в одиничному вигляді, з артикулом TL-PA4010P.

Назад в: Передача даних, В світі 01-12-2014

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Хмарні гаджети для «розумного» будинку від TP-LINK
Хмарні гаджети для «розумного» будинку від TP-LINK

Компанія TP-LINK представила мережеві гаджети для «розумного» будинку HS200, HS110 та HS100 серії Smart Home. Новинки передбачається...

Нові комутатори D-Link з підтримкою PoE
Нові комутатори D-Link з підтримкою PoE

Виробник D-Link презентував нові бюджетні некеровані комутатори DES-1018MP та DES-1018P з підтримкою технології PoE, призначені для...

Бездротова технологія для гаджетів – Kiss Connectivity
Бездротова технологія для гаджетів – Kiss Connectivity

Незважаючи на стрімкий прогрес технологій, користувачі як раніше сильно залежні у повсякденному житті від проводів, навіть при передачі...

Всі новини