+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Перший QLED телевізор – кольори в повному обсязі!

Перший QLED телевізор – кольори в повному обсязі!

Вперше QLED телевізор був представлений на виставці CES 2017. Після цього він був підданий експертизі асоціації з тестування і сертифікації Verband Deutscher Elektrotechniker, яка підтвердила, що дана модель дозволяє відтворювати кольору зі 100-відсотковою точністю.

Для визначення точності передачі колірних відтінків використовується новий показник – обсяг кольору, який в свою чергу враховує значення колірного охоплення і рівня яскравості. Чим ширше колірний обхват і яскравіше зображення, тим вище обсяг кольору.

Телевізор з високим обсягом кольору забезпечує точну передачу, чудову опрацювання деталей, як у темних, так і світлих сценах, що дозволяє отримати реалістичне зображення – таке, яким його бачив режисер.

QLED телевізор відтворює реалістичні кольори незалежно від рівня яскравості екрану. Наприклад, трава може виглядати жовто-зеленою або бірюзовою, що залежить від освітлення і яскравості. Новий телевізор здатний передати навіть самі невловимі відтінки, що неможливо досягти в 2D-колірному просторі.

QLED телевізор Samsung

На точність передачі кольору найчастіше впливає рівень яскравості. У QLED телевізорах, інженерами компанії Samsung був збільшений діапазон яркостей, що і дозволило нівелювати залежність між яскравістю та кольоропередачою.

У цих телевізорах використовується нова структура квантових точок, яка дає можливість розширити набір кольорів і пікову яскравість. Це ж рішення дозволило підвищити деталізацію зображення в самих темних і світлих сценах, незалежно від рівня навколишнього освітлення. Крім цього, передача кольору не залежить від кута перегляду, глядач може знаходитися навпроти екрану або де-небудь далеко збоку.

Назад в: Телебачення, В світі 20-03-2017

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
OpenBox S3 Mini HD – нова супутникова HD-приставка
OpenBox S3 Mini HD – нова супутникова HD-приставка

Компанія OpenBox випустила новий супутниковий HD-ресивер, серцем якого є двоядерний процесор Ali3511 з підтримкою модулів пам'яті DDR2, DDR3...

Інновація! Оптичні перетворювачі від Triax
Інновація! Оптичні перетворювачі від Triax

Тенденцію до зменшення собівартості виробництва різних оптичних компонентів і оптичного кабелю призвела до того, що оптика почала...

Власники ресиверів Vu+ можуть розширити свої можливості!
Власники ресиверів Vu+ можуть розширити свої можливості!

Компанія Маrusys відома користувачам своїми продуктивними ресиверами Vu+, розробила і випустила додаток до своїх пристроїв. Як стверджує...

Всі новини