+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Перший в світі LED-люмінесцентний проектор!

Перший в світі LED-люмінесцентний проектор!

У цьому місяці був представлений перший в світі LED-люмінесцентний проектор Eiki EK-450U. З його появою можуть бути вирішені проблеми перспективних HLD-джерел світла та розпочато їх масове впровадження при виробництві проекторів та іншої техніки.

Нове досягнення Eiki є важливим кроком ще й тому, що компанія Philips анонсувала HLD-джерела світла вже більше двох років тому, але досі їх масове впровадження так і не відбулося. Причиною цього можна назвати невдале поєднання ціни, достоїнств і недоліків цих джерел світла.

Головною перевагою описуваних джерел світла є те, що фосфор у них світиться під впливом світлодіодів, а не лазерів. Таким чином, HLD-джерела світла не потребують фосфорному колесі, тому в системі присутня менше рухомих частин і проектор в кінцевому підсумку виходить більш надійним і дешевим.

Головним недоліком HLD-джерел світла є ліміт по яскравості – 4000-5000 Лм. Саме по собі це не критично, але висока вартість не виправдовувала впровадження HLD. Додатковою проблемою був той факт, що перші проектори з HLD-джерелом світла були одноматричными, з-за чого були присутні втрати потужності до 30-40%. Робоча яскравість проекторів обмежувалася світловим потоком 3000-3500 Лм, а ціна 5000-6000$ нівелювала актуальність даної технології.

LED-люмінесцентний проектор Eiki EK-450U

У даній моделі проектора компанії Eiki використовується трехматричная технологія і тому потужність джерела світла в ній використовується повністю. Яскравість EK-450U становить 4500 Лм, що вселяє надію на більш розумне співвідношення вартості і можливості, у порівнянні з моделями на лампах.

У продажу EK-450U з'явиться до початку 2018 року.

Назад в: Відеоконференцзв'язок, В світі 29-06-2017

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
BenQ представила нові DLP-проектори W3000 і W3000C
BenQ представила нові DLP-проектори W3000 і W3000C

Компанія BenQ починає виробляти нові, домашні DLP-проектори W3000 і W3000С, які підтримують технологію Cinematic Сolour. Завдяки...

Новий сучасний SIP відеотелефон Yealink VP-T49G
Новий сучасний SIP відеотелефон Yealink VP-T49G

Виробник апаратури для телефонії Yealink почав випуск нового IP-відеотелефона VP-T49G, оснащеного великим дисплеєм, з сенсорним управлінням...

BenQ представила короткофокусний проектор нового покоління
BenQ представила короткофокусний проектор нового покоління

Тайванська компанія BenQ представила новий короткофокусний проектор MS630ST, який знайде застосування в невеликих залах. Це пристрій з великим...

Всі новини