+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Пішохідні переходи Києва будуть освітлюватися в нічний час

Пішохідні переходи Києва будуть освітлюватися в нічний час

Згідно з планами, 260 пішохідних переходів столиці України будуть освітлюватися в темний час доби. Про це заявив мер Києва В. Кличко під час відкриття нового проекту освітлення пішохідних переходів у Святошинському районі.

«Сьогодні починає працювати перший об'єкт у складі великого проекту з освітлення пішохідних переходів в нічний час. Це перехід на вулиці Туполєва. Це так би мовити «проба пера» і я запропонував внести деякі зміни, зокрема, підняти перехід, що змусить водіїв при наближенні знизити швидкість. Такий підхід добре зарекомендував себе і відповідає європейським стандартам безпеки пішоходів».

Також Кличко зазначив, що перехід обладнаний лампами, живлення яких здійснюється від сонячних батарей, що дозволить зробити освітлення навіть в тих місцях, де утруднений підведення електроживлення. На цей проект виділено 20 мільйонів гривень.

Мер Києва запевнив, що до кінця року будуть обладнані освітленням 260 переходів. За його словами, це дозволить підвищити безпеку киян, оскільки причина багатьох ДТП в місті – недостатнє освітлення переходів в нічний час.

Мер Кличко про освітлення пішохідних переходів

При формуванні списку переходів, де планується встановити освітлення, враховується інформація про аварійності на тому чи іншому ділянці.

Назад в: Освітлення, В Україні 12-07-2016

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Сині світлодіоди з антибактеріальними властивостями!
Сині світлодіоди з антибактеріальними властивостями!

Група вчених з Сінгапуру провела дослідження, результатом яких став висновок, що сині світлодіоди і їх світло володіє антибактеріальними...

Вічна лампочка на основі графену
Вічна лампочка на основі графену

Дослідники з Манчестерського університету представили світові першу лампочку в якій використовується графен. За твердженням творців, новий...

Всеохоплюючий Інтернет – новий етап розвитку глобалізації
Всеохоплюючий Інтернет – новий етап розвитку глобалізації

У вдосконаленні Інтернету настав переломний момент. Всеосяжний Інтернет, демонструє собою величезну кількість сполук користувачів, даних,...

Всі новини