+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
E-mail розсилка

Philips представив нову UHD панель з лазерним підсвічуванням

Philips представив нову UHD панель з лазерним підсвічуванням

Виробник Philips представив нову Smart-ТВ панель з поліпшеною передачею кольору та дозволом 4К – Philips Smart Laser Backlight Ultra HDTV.

Екран нового UHD телевізора створений за новою технологією: у ролі джерела світла червоний лазерний діод, синьо-зелені світлодіоди замість широко використовуваною підсвічування на базі білих світлодіодів. 

Розробник інформував, що дана технологія дозволяє домогтися більш точних кольорів, а також покрити більш ніж 80% колірного простору стандарту BT.2020. 

Згідно слів очевидців, які бачили новинку, кольора дійсно виглядають краще, у порівнянні з традиційними рішеннями.

Philips Smart Laser Backlight Ultra HDTV

Крім удосконаленої системи підсвічування, новий Smart телевізор Philips оснасщений вертикально розташованими потужними динаміками, які можуть від'єднуватися від екрану та розміщуватися на великій відстані один від одного, трьома HDMI-портами, які підтримують HDCP 2.2, а так само портами RF та RCA. Smart-ТВ володіє технологією Miracast та здатний транслювати контент з сервісів Pandora, Netflix, YouTube и Vudu за допомогою мережі Інтернет.

Продажі нових Ultra HD телевізорів Philips планують почати у другому кварталі 2015 у двох варіантах – з діагоналлю 58 дюймів (58PFL8900) та 65 дюймів (65PFL8900). Перша модель Philips буде поставлятися за ціною 3000 доларів, а друга модель – 3500 доларів (ціни надані для ринку США).

Назад в: Телебачення, В світі 13-01-2015

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також