+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Покриття 3G від Київстар удвічі більше до кінця року

Покриття 3G від Київстар удвічі більше до кінця року

На сьогоднішній день можливість користуватися якісним 3G-інтернетом є у майже 20 мільйонів жителів України. Мережа поширюється на 1700 населених пунктів.

До кінця 2016 року компанія планує розширити територію, де буде доступна якісна зв'язок більш ніж удвічі, за рахунок встановлення базових станцій зв'язку.

Київстар веде постійні планові роботи по будівництву мереж нового покоління і до кінця року існуючій території з доступом до 3G-інтернету додасться ще 1900 населених пунктів. В результаті послуги мобільного зв'язку нового покоління стануть доступними в 3600 населених пунктів, де проживає 58% населення України.

Як зазначив Володимир Кабаненко, директор з розвитку та підтримки телекомунікаційної мережі, в планах компанії додавати до 3G-мережі 300 і більше населених пунктів щомісяця. При цьому якість і максимальне покриття не повинно залежати від розмірів населеного пункту.

Київстар розширення покриття 3G

Паралельно будівництву мереж нового покоління, Київстар модернізує діюче обладнання на базі нового технологічного рішення Single RAN, в якому є підтримка нових стандартів: 4G/LTE. Це поліпшити якість послуг, розширить можливості мережі, а клієнти "Київстар" зможуть стати користувачами високоякісних голосових послуг і отримають доступ до мережі з високою швидкістю передачі даних.

На сьогоднішній день, абоненти компанії можуть користуватися мобільних інтернетом, незалежно від тарифного плану, без застосування будь-яких налаштувань.

Назад в: Передача даних, В Україні 29-07-2016

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Amped Wireless випустила роутер з сенсорним екраном
Amped Wireless випустила роутер з сенсорним екраном

Сенсорний екран вже прижився в багатьох побутових пристроях і сприймається більшістю користувачів як цілком звичне явище. Однак компанія Amped...

Створений оптичний чіп зі смугою пропускання до 495 ТГц
Створений оптичний чіп зі смугою пропускання до 495 ТГц

Голландські вчені з University of Twente розробили новий оптичний чіп з смугою пропускання до 495 ТГц. Це найбільш широка смуга пропускання...

Хмарні гаджети для «розумного» будинку від TP-LINK
Хмарні гаджети для «розумного» будинку від TP-LINK

Компанія TP-LINK представила мережеві гаджети для «розумного» будинку HS200, HS110 та HS100 серії Smart Home. Новинки передбачається...

Всі новини