+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
E-mail розсилка

Отримано сертифікат інсталятора СКС 3M Volition

Отримано сертифікат інсталятора СКС 3M Volition

У листопаді 2018 року компанія «Кластер» пройшла сертифікацію та отримала статус авторізірованного інсталлятора структурованих кабельних систем від світового лідера з виробництва обладнання для побудови кабельних мереж та систем ТМ Volition - компанії 3М.

Співробітники нашої компанії пройшли спеціалізоване навчання, по закінченню якого отримали сертифікати авторизованих інсталяторів СКС Volition від ТОВ «3М Україна», чим ще раз підтвердили свій високий рівень професіоналізму в інсталяції кабельних систем. Крім того, статус сертифікованого інсталятора дає нам ексклюзивне право на надання офіційної 20-ти річної гарантії на кабельні системи 3М Volition, що в свою чергу дозволить знизити витрати на експлуатацію кабельної інфраструктури підприємства.

Статус авторизованого інсталятора СКС Volition підтверджено сертифікатом, що виданий ТОВ «3М Україна» 20.11.2018 року з терміном дії до 20.11.2019 року.

Сертифікат інсталятора СКС 3M Volition

Крім усього іншого в процесі навчання наших співробітників ознайомили з інноваційними розробками торгової марки Volition. Їх основний акцент націлений на оптимізацію та спрощення проектування і побудови кабельних оптичних систем будь-якого архітектурного рівня за умови високої якості і надійності. Серед розробок можна відзначити коннектори VF-45 і з'єднувачі Fiberlok, які дозволяють максимально спростити  розварювання оптичних волокон і підключитися безпосередньо до ПК. Також ми ознайомилися з технологією NPC, яка не вимагає попереднього полірування при з'єднанні одно- та багатомодового волокна, що дозволяє значно спростити монтаж ВОЛЗ.

Основна перевага нововведень ТМ Volition полягає в тому, що монтаж не вимагає додаткового інструменту і може виконуватися в будь-яких польових умовах, що без сумніву прискорить виконання робіт та зробить їх значно дешевше.

Назад в: В компанії 25-11-2018

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Представництво в місті Івано-Франківськ!
Представництво в місті Івано-Франківськ!

Чудова новина! Ми раді повідомити нашим клієнтам та партнерам, що компанія «Кластер» розширюється. У нас відкрилося нове представництво в місті...

Оновлення системи Партнерських винагород
Оновлення системи Партнерських винагород

Шановні партнери, звертаємо Вашу увагу на оновлення «Автоматизованої системи обліку і контролю заявок». Тепер вносити партнерські заявки і...

Мобільна та планшетна версії сайту активні!
Мобільна та планшетна версії сайту активні!

Ідея створення мобільної та планшетної версій сайту виникла у зв'язку зі збільшенням кількості відвідувачів сайту, які віддають перевагу...

Всі новини