+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Популярність відеоспостереження на робочому місці в країнах Євросоюзу

Популярність відеоспостереження на робочому місці в країнах Євросоюзу

Попит на камери спостереження на робочих місцях продовжує рости в країнах Євросоюзу. Наприклад, більше половини роботодавців Великобританії активно використовують будь-яку форму спостереження.

Одним з аспектів застосування, крім захисту майна, може бути доказова база по роботі з претензіями працівників до роботодавця зі стягненням компенсації за будь-які порушення. Суми таких компенсацій можуть досягати істотних значень. При цьому більшість претензій - це акти шахрайства з боку співробітників, які хочуть отримати виплати по компенсації. Кадри з відео можуть послужити безперечним свідченням події.

Один з недавніх випадків шахрайства стосувався травми на робочому місці, яка була зафіксована на камерах безпеки підприємства.Співробітник був помічений за викопуванням ями на пішохідній доріжці за день до повідомлення про свою травму. На наступний день він цілеспрямовано вступив в цю яму і намагався імітувати нещасний випадок на виробництві, внаслідок чого опублікував вимогу про компенсацію. Довести спробу шахрайства допомогли кадри з камер відеоспостереження, а співробітник був притягнутий до адміністративної відповідальності.

Популярність відеоспостереження на робочому місці в країнах Євросоюзу

Відеоспостереження на робочому місці практично необхідно. Камери безпеки як і раніше є потужним інструментом для забезпечення доказів там, де є сумніви. Вони також можуть підвищити продуктивність праці співробітників. Думка про постійний відео контроль на робочому місці може підсвідомо змушувати працівника підтримувати високу інтенсивність праці.

Співробітники також можуть отримати вигоду з відеоспостереження, відчуваючи додаткову увагу до власної безпеки. Вони можуть мати доступ до відео доказів, якщо роботодавець порушує їх права.

Коли на роботі скоюється злочин, камери можуть його зафіксувати, що допоможе ідентифікувати злочинців і уточнити обставини.

Камери відеоспостереження можуть забезпечити доказову базу, невинності працівників у випадках неправомірного звинувачення в будь-якому порушенні.

З огляду на описані пункти переваг установки відеоспостереження за робочими місцями на виробничих об'єктах або в офісі, можемо впевнено сказати, що всі сторони тільки виграють від цього.

Назад в: Відеоспостереження, В світі 15-04-2018

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Інноваційна IP-відеокамера DINION Starlight 8000
Інноваційна IP-відеокамера DINION Starlight 8000

Інноваційна IP-відеокамера DINION Starlight 8000 – сучасна пропозиція для організації надчутливих систем відеоспостереження , вона дозволяє...

Нова HD-SDI камера Smartec STC-HD3523 з ІЧ-підсвічуванням
Нова HD-SDI камера Smartec STC-HD3523 з ІЧ-підсвічуванням

Нещодавно компанія Smartec розширила асортимент продукції для систем відеоспостереження . Нова купольна HD-SDI камера STC-HD3523 з...

250-мегапіксельна CMOS-матриця від Canon
250-мегапіксельна CMOS-матриця від Canon

Компанія Canon анонсувала створення нової CMOS-матриці з небувалим роздільною здатністю. 250-мегапіксельна CMOS-матриця здатна поміститися в...

Всі новини