+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Відеоспостереження на робочому місці в країнах Євросоюзу

Відеоспостереження на робочому місці в країнах Євросоюзу

Попит на камери спостереження на робочих місцях продовжує рости в країнах Євросоюзу. Наприклад, більше половини роботодавців Великобританії активно використовують будь-яку форму спостереження.

Одним з аспектів застосування, крім захисту майна, може бути доказова база по роботі з претензіями працівників до роботодавця зі стягненням компенсації за будь-які порушення. Суми таких компенсацій можуть досягати істотних значень. При цьому більшість претензій - це акти шахрайства з боку співробітників, які хочуть отримати виплати по компенсації. Кадри з відео можуть послужити безперечним свідченням події.

Один з недавніх випадків шахрайства стосувався травми на робочому місці, яка була зафіксована на камерах безпеки підприємства.Співробітник був помічений за викопуванням ями на пішохідній доріжці за день до повідомлення про свою травму. На наступний день він цілеспрямовано вступив в цю яму і намагався імітувати нещасний випадок на виробництві, внаслідок чого опублікував вимогу про компенсацію. Довести спробу шахрайства допомогли кадри з камер відеоспостереження, а співробітник був притягнутий до адміністративної відповідальності.

Популярність відеоспостереження на робочому місці в країнах Євросоюзу

Відеоспостереження на робочому місці практично необхідно. Камери безпеки як і раніше є потужним інструментом для забезпечення доказів там, де є сумніви. Вони також можуть підвищити продуктивність праці співробітників. Думка про постійний відео контроль на робочому місці може підсвідомо змушувати працівника підтримувати високу інтенсивність праці.

Співробітники також можуть отримати вигоду з відеоспостереження, відчуваючи додаткову увагу до власної безпеки. Вони можуть мати доступ до відео доказів, якщо роботодавець порушує їх права.

Коли на роботі скоюється злочин, камери можуть його зафіксувати, що допоможе ідентифікувати злочинців і уточнити обставини.

Камери відеоспостереження можуть забезпечити доказову базу, невинності працівників у випадках неправомірного звинувачення в будь-якому порушенні.

З огляду на описані пункти переваг установки відеоспостереження за робочими місцями на виробничих об'єктах або в офісі, можемо впевнено сказати, що всі сторони тільки виграють від цього.

Назад в: Відеоспостереження, В світі 15-04-2018

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Інтелектуальна PTZ камера нового покоління
Інтелектуальна PTZ камера нового покоління

Інтелектуальна PTZ камера нового покоління AUTODOME starlight HD серии 7000 – новий етап в епосі сучасного інтелектуального...

Новий мережевий відеореєстратор Optimus NVR-5041
Новий мережевий відеореєстратор Optimus NVR-5041

Компанія Optimus випустила мережевий відеореєстратор NVR-5041 з підтримкою 5 Мп IP-камер. Швидкість запису для одного каналу становить 25...

Професійна AHD відеокамера з матрицею від Sony
Професійна AHD відеокамера з матрицею від Sony

Компанія ABRON представила нову професійну камеру відеоспостереження ABC-6022FR, яка, може успішно використовуватися і на приватних об'єктах....

Всі новини