+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Пожежні датчики з трифакторним виявленням

Пожежні датчики з трифакторним виявленням

Розробник Tyco випустив нову серію датчиків, створених на основі технології S200. Застосування даних сповіщувачів створить умови для зменшення ймовірності помилкових спрацьовувань при роботі в агресивному та небезпечному середовищі. Основні об'єкти для їх застосування – виробництво та нафтогазова галузь.

У цих пожежних датчиках застосована трифакторна ідентифікація осередків загорянь, яка дозволяє забезпечити ефективну фільтрацію відбитого сонячного світла та теплового фону. Для виявлення полум'я використовується детекція високих концентрацій кіптяви та парів летких рідин, які утворюються при згорянні більшості видів вуглеводнів – від авіаційного палива до етилового спирту.

Висока чутливість сенсора дозволяє застосовувати даний сповіщувач для ранньої ідентифікації пожежі. Радіус виявлення осередків загорянь досягає 65 метрів при використанні еталонного n-гептанового пальника площею 0,1 кв. м. Датчик можна доповнити вогнетривкої відеокамерою, яка дозволить здійснювати візуальну верифікацію пожежних тривог.

Пожежний датчик з трёхфакторним виявленням

Пожежні датчики з трифакторним виявленням сумісні з широким спектром протипожежного обладнання – стандартними протоколами, сухими контактами, по шині MODBUS та пропрієтарним стандартом виробника Tyco ZETTLER. Підключення охоронної системи може здійснюватися за допомогою адресної панелі управління.

Розроблена компанією Tyco серія продуктів FLAMEVision brand призначена для використання у промислових протипожежних системах. Розробник стверджує, що нові моделі істотно перевершують традиційні засоби, які працюють за принципом виявлення джерел ультрафіолетового випромінювання, ймовірності помилкових спрацьовувань та за показниками чутливості.

Назад в: Охоронна сигналізація, В світі 05-12-2014

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також