+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Представлено процесор нового покоління – Intel Broadwell-U

Представлено процесор нового покоління – Intel Broadwell-U

Першими 14-нанометровими процесорами корпорації Intel, які раніше з'явилися на ІТ-ринку, були продукти серії Core M (покоління Broadwell). Вони розроблялися для гібридних портативних та безвентиляторних комп'ютерів. Тепер, корпорація Intel анонсувала нове покоління сучасних чіпів Broadwell-U – Core п'ятого покоління.

У ході презентації було представлено 15 процесорів Broadwell-U для ноутбуків та настільних комп'ютерів. Як і чіпи Core M, Broadwell-U виготовляються згідно 14-нанометровій методикою з використанням транзисторів об'ємної структури. В одному чіпі налічується близько 1,9 млрд транзисторів.

Перші чіпи покоління Broadwell-U характеризуються 2-ма обчислювальними ядрами та інтегрованим графічним контролером Intel Iris або Intel HD.

Чіпи поколения Broadwell-U

Залежно від моделі підтримується одночасне виконання чотирьох або двох потоків інструкцій. Максимально розсіюється теплова енергія – 28 або 15 Вт.

Чіпи поколения Broadwell-U

Рішення виробника Intel надійдуть на ринок під брендами Core i7, i5 та i3, а також Celeron та Pentium. Основна частина чіпів оснащена фірмовою технологією динамічного підвищення засоби віртуалізації та робочої частоти.

Графічна продуктивність

Розроблена апаратна платформа надає істотне посилення графічної продуктивності у порівнянні з Haswell, а також поліпшену підтримку засобів бездротового зв'язку, зокрема, системи Intel WiDi.

Назад в: Комп'ютеризація, В світі 18-01-2015

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Найпотужніші ігрові ноутбуки 2014 року
Найпотужніші ігрові ноутбуки 2014 року

Незважаючи на імпульсивно зростаючу популярність планшетів та смартфонів, ноутбуки залишаються самим зручним портативний пристроєм для...

Автомобільні програми для Audi від Pegatron
Автомобільні програми для Audi від Pegatron

Партнер американської компанії Apple , тайванська корпорація Pegatron, заявила про своє бажання спробувати себе у виробництві та створенні...

Новий пакет від Microsoft Office 2016 для настільних ПК
Новий пакет від Microsoft Office 2016 для настільних ПК

Програмний розробник Microsoft планує випустити нове покоління програмного забезпечення Office 2016 у 3-4 кварталі 2015 року. Про це було...

Всі новини