+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Премія EISA дісталася бюджетному проектору BenQ W2000

Премія EISA дісталася бюджетному проектору BenQ W2000

В цьому році премію EISA, яка раніше завжди діставалася проекторів Ні-End класу, присудили бюджетного проектору BenQ W2000. Нагадаємо, що ця премія вважається найпрестижнішою у категорії аудіо - та відеотехніки. Даний проектор добре відомий користувачам своєю неперевершеною передачею кольору.

Найближчими «родичами» в даному класі проекторів BenQ є короткофокусна модель W1210ST і більш прості TH683 і W1090 з 5 - і 6-секторними кольоровими фільтрами. Ціни та опису на проектори можна подивитися тут.

Про випуск BenQ W2000 було оголошено ще восени 2015 року, і він виявився першим домашнім проектором, для якого в фабричних умовах виконувалася прецизійна калібрування згідно стандарту REC.709.

Це дійсно можна назвати унікальною особливістю даного пристрою, оскільки така калібрування, з-за високої вартості, здійснюється тільки для дорогих моделей і тільки індивідуально, з запрошенням на місце установки проектора сертифікованого фахівця.

Премія EISA проектору BenQ W2000

У попередні 10 років премії EISA діставалися тільки пристроїв Hi-End класу (вартість вище 5000$), що стало абсолютним доказом, правильного рішення компанії BenQ.

Відмінна передача кольору – не єдина перевага даного проектора. Його відрізняє неймовірно стильний дизайн і можливість установки в його корпусі досить великого блоку бездротового підключення і якісної акустики.

Назад в: Відеоконференцзв'язок, В світі 26-09-2016

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Нові моделі Cisco TelePresence тепер доступні для продажу
Нові моделі Cisco TelePresence тепер доступні для продажу

Компанія Кластер-плюс пропонує новинки систем імерсивної телеприсутності Cisco TelePresence SX10, SX80, MX200 G2 і MX300 G2, які вже доступні...

Мультимедійні DLP-проектори EIKI з поліпшеною оптикою
Мультимедійні DLP-проектори EIKI з поліпшеною оптикою

Компанія EIKI почала випуск нових мультимедійних проекторів EK-400X, EK-401W і EK-402U, в яких значно поліпшені характеристики оптичних систем,...

Новий сучасний SIP відеотелефон Yealink VP-T49G
Новий сучасний SIP відеотелефон Yealink VP-T49G

Виробник апаратури для телефонії Yealink почав випуск нового IP-відеотелефона VP-T49G, оснащеного великим дисплеєм, з сенсорним управлінням...

Всі новини