+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Превый водонепроницаемый кабель от компании Lapp

Превый водонепроницаемый кабель от компании Lapp

Компанія Lapp представила перший водонепроникний кабель, повністю захищений від проникнення води і раніше не застосовувався в системах з'єднання панелей сонячних батарей.

Тривалий вплив вологи на електричний кабель для фотоелектричних установок негативно позначається на їх продуктивності, знижується опір ізоляції і врешті-решт, це може призвести до короткого замикання та пошкодження обладнання. Уникнути цих неприємностей допоможе кабель компанії Lapp для підключення фотоелектричних панелей – ÖLFLEX ® SOLAR XLR WP , який є повністю водонепроникним.

Новий продукт являє собою зшитий кабель Solar з електронним пучком PV1-F. Компанія гарантує функціонування систем з застосуванням нового кабелю протягом багатьох років, навіть якщо останній буде повністю занурений у воду. Розроблений компанією кабель – оптимальне рішення для регіонів, схильних до затоплення, може прокладатися під землею в ізоляційних трубах і в будь-яких інших місцях, де є вода, підвищена вологість, тепло.

Кабель з'єднання сонячних панелей

Також компанія займається розробкою і виробництвом систем сполук для фотоелектричних приладів. Одна з останніх розробок – система сполук для органічних сонячних панелей. Генеруючи енергію сонячні дерева, виготовлені із застосуванням органічних фотоелектричних технологій (ОФЭ), стали однією з найбільш відвідуваних експозицій на world's Fair в Мілані, а технологія з'єднання для них розроблялася в компанії Lapp.

ОФЭ-модулі і нова система з'єднання виглядають як одне ціле. Відсутній розподільна коробка, а є тільки, так звана точка доступу, де здійснюється плавний перехід на фотоелектричну плівку. З'єднання не схильне до корозії, а сполучні компоненти мають розміри 30 х 20 мм, що істотно менше, ніж в вже існуючих системах.

Назад в: Кабельні споруди, В світі 28-10-2015

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Google прокладає кабель по дну Тихого океану
Google прокладає кабель по дну Тихого океану

По дну Тихого океану телекомунікаційні компанії з країн Європи, Азії, США та Австралії планують прокласти новий інтернет-кабель. Цей кабель...

Кабельна естакада – нові конструкції для промисловості
Кабельна естакада – нові конструкції для промисловості

Компанія ДКС створила нові конструкції для побудови кабельних естакад на виробничих об'єктах. Естакади комплектуються важкими сходовими...

Процес установки та правила монтажу слабкострумових мереж
Процес установки та правила монтажу слабкострумових мереж

Процес установки та правила монтажу слабкострумових мереж повинні виконуватися, відповідно до нормативних документів, та відповідати проекту. До...

Всі новини