+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Кількість проектів «Безпечне місто» збільшиться у 4 рази

Кількість проектів «Безпечне місто» збільшиться у 4 рази

Згідно попередніх звітів фахівців компанії IHS Technology, загальна кількість державних проектів «Безпечне місто» до 2025 року збільшиться у 4 рази – по мірі того, як міський уряд буде залучати до співпраці ділові кола.

У створеному дослідницькою компанією звіті були розглянуті прогнози зростання області проектів «Безпечне місто» у наступні 12 років. На даний момент у США існує 21 проект даного типу, а до 2025 року кількість таких об'єктів значно зросте. При цьому сумарний обсяг інвестицій у проекти, що склав у 2013 році близько $ 1 мільярду, через 12 років збільшиться до $ 12 мільярдів.

Фахівці усвідомлено звузили поняття «Безпечне місто» до інформаційно-комунікаційних високоінтегрованих технічних комплексів, що включають як мінімум три функціональні зони міста. До числа даних зон, за установкою дослідників, увійде транспортна, энергетична и фізична інфраструктура, а також система безпеки, засоби управління будівлями та спорудами. Головна частина проектів, що задовольняють даним умовам, розміщується у макрорегіоні EMEA (Європа, Африка, Близький Схід), але до 2025 року лідерство повинно перейти до Азіатсько-Тихоокеанського регіону. До 2025 року там буде створено 32 проекта «Безпечне місто», на той час, як у EMEA – 31, а в американському регіоні – 25.

Моделі «Безпечне місто» зазвичай розробляються та впроваджуються у співпраці органів управління з бізнес-структурами. Найбільш важливими бізнес-моделями впровадження даних рішень є «будівництво-експлуатація-передача» (BOT), «будівництво-експлуатація-поступка» (BOC) та впровадження, як міського об'єкту (MOD).

Найвідомішою моделлю є BOT, при якій муніципальні архітектори тісно співпрацюють з партнером-приватною компанією, яка створює сервіси та впроваджує необхідні інфраструктури. Цей партнер відповідає також за управління та функціонування даної інфраструктури тимчасово до її передачі у власність міста. Наступні дві моделі відрізняються рівнями відповідальності щодо експлуатації, побудови та обслуговування проектів.

Назад в: В світі, Різне 11-08-2014

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Нові моноблоки Asus серії Zen AiO Z220IC і Z2240IC
Нові моноблоки Asus серії Zen AiO Z220IC і Z2240IC

У рамках виставки Computex-2015 компанія Asus представила універсальний моноблок Zen AiO Z2240IC в цілісному, анодованому, алюмінієвому...

Нові ПІК-сповіщувачі з захистом від помилкових спрацьовувань
Нові ПІК-сповіщувачі з захистом від помилкових спрацьовувань

Італійська компанія AMC представила нові охоронні ПІК-сповіщувачі під назвою Smile. Вони застосовуються для охорони периметра квартир,...

Бездротові маршрутизатори зі швидкістю до 5,3 Гбіт/с
Бездротові маршрутизатори зі швидкістю до 5,3 Гбіт/с

Під час прес-конференції Consumer Electronics Show у Лас-Вегасі виробник D-Link продемонстрував свої нові продукти – бездротові...

Всі новини