+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Прозорі дисплеї і UHD-рішення на виставці CES 2016

Прозорі дисплеї і UHD-рішення на виставці CES 2016

На щорічній виставці CES 2016 особливий інтерес у відвідувачів викликав виставковий стенд компанії Panasonic. Кожен рік японський виробник радує своїх споживачів вражаючими продуктами і цей раз не був винятком.

Одним з найцікавіших експонатів став рідкокристалічний телевізор TX-65DX900 з діагоналлю 65 дюймів, який повністю відповідає специфікації Ultra HD Premium.

Згідно з останньою, всі Ultra HD пристрої повинні не тільки володіти дозволом 4K, але і мати достатній колірний обхват, а також якісну систему відтворення звуку. Телевізор з'явиться у продажу вже в цьому році.

Також на виставці було представлено 65-дюймовий OLED-телевізор і ряд інших плазма-панелей, які надійшли в продаж у грудні 2015 року.

Ще однією новинкою виставки стала 55-дюймова сенсорна панель з UHD-розширенням, яка демонструвалася спільно з інтерактивним столом і кабелем для передачі відео UHD-розширення.

Виставка CES 2016 презентація новинок від Panasonic

На сьогоднішній момент для передачі такого відео використовуються чотири звичайних HDMI-кабелю – відеодані передаються паралельно і об'єднуються в пункті призначення в картинку з 8К-дозволом. Представлений кабель дозволяє здійснювати передачу UHD-відео з частотою 120 кадрів в секунду. Застосування оптичних конекторів і нового алгоритму модулювання широкосмугового сигналу дозволило досягти швидкості передачі 100 Гбіт/с.

Прикрасою стенду також стала прозора панель, призначена для домашнього використання. Прямо на виставці були продемонстровані різні способи її інтеграції в інтер'єр. У включеному стані панель виглядає як звичайний телевізор або монітор, але як тільки ви відключаєте харчування – перед вами залишається просте прозоре скло.

Назад в: Відеоконференцзв'язок, В світі 04-04-2016

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Перший лазерний 3LCD-проектор Epson з яскравістю 25000 люмен
Перший лазерний 3LCD-проектор Epson з яскравістю 25000 люмен

В рамках міжнародної виставки ISE-2016 компанією Epson були представлені дві нові серії проекторів і єдиний у світі лазерний 3LCD-проектор...

Panasonic анонсував технологію вільної проекції
Panasonic анонсував технологію вільної проекції

У квітні цього року в рамках виставки Prolight+Sound 2016, яка відбудеться у Франкфурті, компанія Panasonic анонсує технологію вільної...

Новий сучасний SIP відеотелефон Yealink VP-T49G
Новий сучасний SIP відеотелефон Yealink VP-T49G

Виробник апаратури для телефонії Yealink почав випуск нового IP-відеотелефона VP-T49G, оснащеного великим дисплеєм, з сенсорним управлінням...

Всі новини