+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Радіохвильовий сповіщувач нового покоління Murena

Радіохвильовий сповіщувач нового покоління Murena

Компанія CIAS Labs почала випуск цифрових радіохвильових сповіщувачів мікрохвильового діапазону Murena, призначених для захисту фасадів, балконів, під'їздів та ін. Принцип дії пристрою заснований на генерації сигналу в двох різних діапазонах частот і визначенні змін фази сигналів, викликаних рухом об'єкта. Новинка дозволяє визначити відстань до об'єкта, характер його переміщень і так далі.

Частоти, на яких працює радіохвильової сповіщувач, гарантують низьку ймовірність помилкового спрацьовування. Аналіз сигналу виконується з допомогою потужного DSP-процесора з використанням Fuzzy Logic (нечіткої логіки), що забезпечує надійну реєстрацію мети та її класифікацію. Сигнали тривоги подаються через релейні виходи і послідовний порт RS-485.

Корпус пристрою виготовлений з полікарбонату, стійкого до впливу УФ-випромінювання. Експлуатація Murena можлива в широкому температурному діапазоні – від -40 до +65 градусів. Після проведення монтажу та налаштування, здійснюється захист кабельного вводу з допомогою додаткового комплекту.

Принцип роботи радіохвильового сповіщувача Murena

Всі реєструються події архівуються і можуть бути вивчені з допомогою спеціального програмного забезпечення Wave Test 2, яка також дозволяє виробляти віддалену налаштування пристрою.

Характерною особливістю пристрою є якісна цільова дискримінація, яка дозволяє виключити помилкові сигнали тривоги, викликані переміщенням птахів або тварин, а також визначити наближається або віддаляється об'єкт. Завдяки цим особливостям, даний сповіщувач знайде застосування у всіх типових рішеннях охорони периметра.

Назад в: Охоронна сигналізація, В світі 26-01-2016

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
«Інтелектуальні» сповіщувачі з батарейкою Roost!
«Інтелектуальні» сповіщувачі з батарейкою Roost!

Компанія інноватор Roost випустила пристрій, що дозволяє додати до існуючого пожежного сповіщувача інтелектуальні функції. Крім того, що...

Универсальный приемно-контрольный прибор VERSA Plus
Универсальный приемно-контрольный прибор VERSA Plus

Новий, універсальний приймально-контрольний прилад (ППК) VERSA Plus – це єдине у своєму роді пристрій, що поєднує в семе функціональні...

Пожежні датчики з трифакторним виявленням
Пожежні датчики з трифакторним виявленням

Розробник Tyco випустив нову серію датчиків, створених на основі технології S200. Застосування даних сповіщувачів створить умови для зменшення...

Всі новини