+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

RoboGuard – автономний робот для охорони периметру

RoboGuard – автономний робот для охорони периметру

На початку 2014 року в мережі з'явилися статті про «робо-охоронця», який вільно переміщається уздовж огорожі періметру. Основне завдання даного пристрою – збір інформації про порушення уздовж огорожі. Та ось з'явився ще один RoboGuard, сильно схожий на першого. Даний автономний робот для охорони периметру тепер не з Ізраїлю, а з Канади.

Основна функція нової моделі RoboGuard – переміщення по невеликому монорельсу уздовж всього периметра та забезпечення первинним реагуванням при спрацьовуванні сенсорів періметріальной охорони розробника Senstar.

Кожен робот у такому рішенні відповідає за ділянку периметру в один кілометр. Підзарядка акумулятора нового пристрою забезпечується від док-станції, яка встановлюється з кроком від 1 до 2 км та обслуговує відразу двох найближчих роботів. Тут же зосереджені іта точки доступу Wi-Fi для захищеної зв'язку з періметріальной системою.

У пристрої RoboGuard закладено два режими роботи – реагування на спрацьовування сенсорів та звичайне патрулювання згідно графіка в пошуках аномалій (підозрілих об'єктів, дірок в огорожі тощо). Використання даних роботів виправдається там, де послуги живих охоронців були б неефективні або дуже дорогі. В охороні великих об'єктів модель робота RoboGuard може вигідно доповнювати службу фізичної охорони.

Більш рання модель ізраїльської компанії Magal S3, також має назву RogoGuard, обладнана системою двосторонньої голосового зв'язку, а також поворотними та фіксованими відеокамерами з ІЧ-підсвічуванням. Близькосхідний розробник також вказав та швидкість руху робота уздовж огорожі периметру – 50 км/год. Як зможуть взаємодіяти дві дані моделі поки неясно.

Назад в: Охорона периметру, В світі 25-09-2014

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також