+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

З наступаючим Новим 2015 роком та Різдвом Христовим!

З наступаючим Новим 2015 роком та Різдвом Христовим!

Компанія Кластер-плюс щиро вітає всіх клієнтів та партнерів з наступаючим Новим 2015 роком та Різдвом Христовим. У прийдешньому році ми хочемо побажати Вам здоров'я, удачі, позитивних новин, цікавих знайомств, чудових емоцій, а також реалізації всіх самих немислимих планів.

Нехай у цьому році здійсняться всі ваші найзаповітніші мрії та бажання, у професійному розвитку хай супроводжує успіх, а достаток і добробут ніколи не покидають Вас.

Хочемо Вам також побажати у Новому році щастя, радості і тепла Вам та Вашим близьким! Нехай у Ваших родинах завжди живе дух підтримки і розуміння, а на роботі не покидає зацікавленість своєю справою, бажання осягати заплановані цілі і робити неможливе можливим!

Нехай весь новий 2015 буде повний радісних зустрічей, нових відкриттів, приємних подій і тільки чудового настрою.Нехай надія, віра в себе і свої сили надихають на реалізацію найзаповітніших Ваших мрій!

Щасливого Нового Року

Дякуємо за активну та плідну співпрацю та сподіваємося на її успішне продовження у Новому 2015 Році! Успіхів Вам, щастя і благополуччя!

Колектив компанії Кластер-плюс.

Назад в: В компанії, Різне 30-12-2014

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Весняний конкурс на кращу статтю
Весняний конкурс на кращу статтю

1 лютого 2013 року розпочинається весняний конкурс на кращу статтю. За підсумками конкурсу буде вручено: 1 місце – контракт на...

Вітаємо з Новим 2016 роком та Різдвом Христовим!
Вітаємо з Новим 2016 роком та Різдвом Христовим!

Компанія «Кластер-плюс» вітає всіх партнерів з наступаючим Новим 2016 роком та Різдвом Христовим! Хочемо подякуємо вам за активну і плідну...

Впроваджені стандарти технічного обслуговування ITSM
Впроваджені стандарти технічного обслуговування ITSM

З 1 листопада 2011 року компанія «Кластер-плюс» впроваджує нові стандарти технічного обслуговування ITSM (IT Service Management). Вони дають...

Всі новини