+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Наймасштабніша на планеті сонячна електростанція

Наймасштабніша на планеті сонячна електростанція

У місті Сан-Луїс-Обіспо, каліфорнійський округ (США), зовсім недавно закінчилося розгортання останнього 40 МВт-ого етапу сонячної електростанції Topaz. У підсумку дана електростанція почала працювати на повну потужність і стала самою найбільшою діючою сонячною електростанцією не тільки в Північній Америці, а й в усьому світі.

Створенням електростанції Topaz займалася корпорація First Solar - загальні витрати на будівництво склали близько 9 млрд. доларів. Електростанція складається з 9 міліонів сонячних батарей, які займають площу в 9,5 кв. кілометрів.

Проект розпочався 2 роки тому, та завершитися він повинен був лише в 2015 році. Тому запуск раніше терміну – приємний сюрприз.

Сонячна електростанція

Згідно проекту, електростанція зможе генерувати потужність в 550МВт, чого достатньо, наприклад, для забезпечення електроенергією 160 тисяч приватних будинків. Експлуатація такої станції також дозволить зменшити обсяг викиду діоксиду вуглецю на 377 тисяч тонн щороку. При цьому Topaz побудована на відстані приблизно 10 кілометрів від самих значущих районів, а саме кращих сільськогосподарських земель та національного пам'ятника Каррізо Плейн.

Сонячна електростанція у Сан-Луїс-Обіспо

Варто також відзначити, що електростанція Topaz навряд чи зможе довго утримувати звання найпотужнішої та великої сонячної електростанції в світі. Наприклад, уже в 2015 році 580МВт-ий проект Solar Star корпорації SunPower повинен буде досягти своєї максимальної запланованої потужності (зараз потужність Solar Star 309 МВт). Також на початку 2015 року планується запуск 550-МВт електростанції Desert Sunlight від First Solar (в поточний час потужність Desert Sunlight 524МВт). Варто відзначити, що обидва об'єкти теж будуються в каліфонійском окрузі.

Назад в: Електроживлення, В світі 12-12-2014

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Нова технологія для розробки мініатюрних акумуляторів
Нова технологія для розробки мініатюрних акумуляторів

Корпорація Enevate, що розробляє літій-іонні акумулятори , представила інноваційну технологію HD-Energy. Дана технологія дозволить...

Анонсована виставка «Енергетика у промисловості 2015»
Анонсована виставка «Енергетика у промисловості 2015»

У Києві на Броварському проспекті з 22 по 24 вересня 2015 року буде проведена виставка «Енергетика у промисловості 2015». Організаторами даної...

Ультратонкий, гнучкий та високоякісний акумулятор
Ультратонкий, гнучкий та високоякісний акумулятор

Вчені створили гнучкий, високопродуктивний та ультратонкий акумулятор, який не містить літію в своєму складі. Товщина пристрою становить соту...

Всі новини