+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Samsung представила голографічний дисплей!

Samsung представила голографічний дисплей!

У рамках наукової конференції, що проходить в Сан-Франциско, компанія Samsung представила унікальний голографічний дисплей, який здатний проектувати тривимірне зображення у відкритому повітряному просторі.

На стенді були продемострированы два типи дисплеїв. Перший з них, так званий «світло-польовий», який формує зображення шляхом реконструкції відбитих від об'єкта світлових променів, вони направляються безпосередньо в очі людини. Другий тип – дисплей, що створює зображення з допомогою зміни форми фронтів імпульсів світла, відбиваних від об'єкта.

За допомогою світло-польового дисплея фахівці компанії показали присутнім кольоровий 3D-фільм на умовному екрані розмірів 10,1 дюймів. Максимальну якість зображення можна було спостерігати під кутом 20 градусів від центральної осі дисплея.

Світло-польовий дисплей складається з плоского екрану з високим дозволом, на поверхні якого знаходиться матриця з мікролінз. Завдяки чому вдається направити світловий промінь потрібного кольору в певному напрямку. Це дозволяє формувати зображення в повітрі.

На другому типі голографічного дисплея, представники компанії демонстрували комп'ютерну графіку. На відміну від першого типу дисплея, зображення тут було монохромним (оранжевого кольору). Створювалися зображення глибиною 500 мм, які видно під кутом, що відхиляється не більш ніж на 2,2 градуса від центральної осі.

Samsung DHD дисплей

В майбутньому компанія збирається застосовувати технологію голографічних дисплеїв при виробництві моніторів, моноблоків, телепанелей і так далі. У 2017-му році на ринку з'являться перші новинки.

Назад в: Комп'ютеризація, В світі 13-09-2016

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Лептоп преміум класу від Lenovo – ThinkPad X1 Carbon
Лептоп преміум класу від Lenovo – ThinkPad X1 Carbon

В рамках виставки CES 2015 компанією Lenovo був представлений цілий ряд нових пристроїв, серед яких монітори для ПК і ноутбуки. Серед...

Інновації ринку дисплеїв на виставці ISE 2015
Інновації ринку дисплеїв на виставці ISE 2015

Найбільший виробник панелей Samsung Electronics представив нові бізнес-моделі дисплеїв (business display solutions), а також кілька нових...

Новинка! Підсилювач Wi-Fi сигналу Tenda A301
Новинка! Підсилювач Wi-Fi сигналу Tenda A301

Підсилювачі Wi-Fi сигналу відносяться до категорії  мережевого обладнання , призначеного для повторення та посилення сигналу з...

Всі новини