+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Samsung представила нові технології для стандарту 5G

Samsung представила нові технології для стандарту 5G

В рамках виставки Mobile World Congress 2017 компанія Samsung Electronics представила самі останні технології в області мобільних комунікацій і цілий набір мережевих рішень, серед яких був і стандарт 5G.

На виставці представники компанії продемонстрували останні розробки в області 5G, як для mmWave (нова технологія бездротової передачі даних), так і для мереж, що працюють на частотах спектру 6 ГГц. Відвідувачі змогли оцінити фіксований бездротовий доступ стандарту 5G і передачу даних на швидкості 4 Гб/с в точці доступу 5G. Крім цього був здійснений збір великого обсягу відеоінформації в режимі реального часу і відеоаналіз на Mobile Edge Cloud.

На Mobile World Congress можна було ознайомитися з абсолютно новим рішенням– віртуалізованої платформою RAN, в яку інтегровані 4G і 5G стандарти та автоматизований наскрізний оркестратор. Вбудований штучний інтелект, серед основних функцій якого є інструменти для аналізу великих обсягів даних і платформа для відео з IoT-пристроїв, а також поділ хмарної мережі – все це повинно істотно спростити створення нових сервісів і додатків для операторів зв'язку, а також їх використання для кінцевих користувачів.

Виставка Mobile World Congress 2017

Також були представлені нові рішення, які зможуть істотно поліпшити якість наданих операторами послуг. Моніторинг і Аналіз Якості VoLTE і Моніторинг і аналіз трафіку даних Cogniti V – з їх допомогою будуть виявлятися позаштатні ситуації або моменти великих навантажень на мережу, що має забезпечити максимальну якість зв'язку для кожного користувача.

Це лише частина інновацій з великого портфоліо мережевих рішень Samsung, з якими ознайомилися учасники виставки. Нагадаємо, що виставка Mobile World Congress 2017 проходила з 26 лютого по 2 березня в Барселоні.

Назад в: Передача даних, В світі 11-03-2017

Оцініть публікацію?

Відповісти
Надеюсь к нам 5G в ближайшие годы дойдет...
Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Передача даних по електромережі на швидкості до 500 Мбіт/с
Передача даних по електромережі на швидкості до 500 Мбіт/с

Компанія TP-link продовжила оновлювати модельний ряд та представляє в Україні новий адаптер TL-PA4010P стандарту AV500 серії Powerline із...

Всеохоплюючий Інтернет – новий етап розвитку глобалізації
Всеохоплюючий Інтернет – новий етап розвитку глобалізації

У вдосконаленні Інтернету настав переломний момент. Всеосяжний Інтернет, демонструє собою величезну кількість сполук користувачів, даних,...

Бездротові точки доступу JUNG – компактно і зручно!
Бездротові точки доступу JUNG – компактно і зручно!

Компанія JUNG, що спеціалізується на проектуванні та створенні систем автоматизації житлових і виробничих будівель, представила нові бездротові...

Всі новини