+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Найпотужніші ігрові ноутбуки 2014 року

Найпотужніші ігрові ноутбуки 2014 року

Незважаючи на імпульсивно зростаючу популярність планшетів та смартфонів, ноутбуки залишаються самим зручним портативний пристроєм для застосування у повсякденному житті, відеоігор та роботи. Комп'ютерне залізо досить швидко оновлюється, саме тому не дивно, що поява потужних ігрових ноутбуків – справа неминуче.

Особливістю ігрових ноутбуків є не тільки володіння топовими характеристиками, але й також можливість максимально зануритися у захоплюючий віртуальний світ комп'ютерних ігор через екран з FullHD-дозволом.

Dell Alienware M18

Найвідомішими та прогресивними виробниками ігрових ноутбуків на сьогоднішній день є такі компанії, як Asus та Dell. І мабуть, найкращим девайсом для відеоігор, існуючим на даний момент, можна назвати ноутбук компанії Dell -Alienware M18. До цієї ігрову машину вбудовані тільки кращі компоненти та комплектуючі.

Dell Alienware M18

Базова модель оснащена високопродуктивним процесором Intel Core i7-4710 MQ з частотою в 3,5 ГГц, а старша модель – володіє процесором Intel Core i7-4940MX Extreme (3,9 ГГц). Більш того, можна збільшити оперативну пам'ять до 32 ГБ, жорсткий диск до 2 Тб та графічний адаптер у межах від 2 до 4 Гб.

Lenovo Thinkpad W540

Компанія Lenovo розробила ноутбук Thinkpad W540, та якщо порівнювати з попередньою версією, дана модель помітно виграє в плані габаритних розмірів та вартості, яка у 2-2,5 рази нижче, ніж у Dell Alienware M18. А, завдяки ємкісному акумулятору Thinkpad W540 здатний функціонувати до 6 годин без додаткової підзарядки.

Lenovo Thinkpad W540

Одна модель ноутбука комплектується процесором Intel: Core i5-4330M з тактовою частотою до 2,7 ГГц, друга – Core i7-4930MX, частота якого досягає 3 ГГц. Об'єм оперативної пам'яті досягає 32 ГБ, ємність відеокарти від NVIDIA моделей Quadro K1100M або K2100M становить 2 ГБ. Обсяг HDD до 1 ТБ або SSD-накопичувач, ємність якого становить до 256 ГБ.

Asus G750J

Найдорожчий ігровий ноутбук від Asus – модель G750J. Пристрій порадує найпотужнішим чотирьохядерним процесором Intel Core i7 4700 HD, який може розігнатися з 2,4 ГГц до 3,4 ГГц завдяки режиму Turbo Boost.

Asus G750J

Плюс до всього, варто відзначити наявність дискретної відеокарти від NVIDIA ємністю до 2 ГБ.

Назад в: Комп'ютеризація, В світі 24-12-2014

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Перші дисплеї формату 8K
Перші дисплеї формату 8K

Якщо говорити про дозволи екранних форматів, то основну частку уваги розробників, користувачів та преси сьогодні приваблює формат 4K (дозвіл...

Найтонший планшет від Apple – нанотехнології в дії
Найтонший планшет від Apple – нанотехнології в дії

Ефект справжнього вибуху мала презентація iPad Air 2, який став символом технічної досконалості та можливостей дизайну. Його назвали «найтонший...

Ideum Duet – двосистемний сенсорний стіл
Ideum Duet – двосистемний сенсорний стіл

Виробник Ideum представив перший у світі двосистемний сенсорний стіл Duet (Дует), в якому розташований мультітaч-діcплeй. Усередині розробленої...

Всі новини